НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

ПІДСУМОК СПАРТАКІАДИ

Волейбол, дівчата

Завершилися змагання з волейболу серед дівчат, які другий рік поспіль приймає школа №109. Дівчата з 5 шкіл району зійшлися на волейбольному майданчику, щоб продемонструвати ази майстерності в грі над сіткою.
Ігри проводилися за коловою системою до 21 очка. Вже після першого кола стало зрозумілим, що минулорічні срібні призери з нагородами не залишаться. Результативну та цікаву гру демонстрували команди Колегіуму "Елінт", Гімназії №50 та школи №87. Про перемогу мріяли і дівчата Запорізької гімназії №31, які не хотіли віддавати чемпіонське звання, яке здобули минулого року. За результатами важких, але цікавих ігор І місце залишила за собою команда Запорізької гімназії №31. Другими стали дівчата Колегіуму "Елінт", а Запорізька гімназія №50 зусиллями Крамаренко Вероніки посіла третє місце. Далі - 87, 89.

Стрітбол

5 грудня на баскетбольному майданчику школи №100 відбулися районні змагання зі стрітболу. За перемогу у змаганнях виявили бажання змагатися 6 шкіл району.
Цього року  переможець не змінився! Як і минулого року самовіддану та результативну гру протягом всіх матчів показали учні Ліцею №62. Другими, вперше в історії, стали учні школи №86. Треті - Запорізька гімназія №31.  Далі школи: №50, 109, 100.

Шашки
21 листопада на базі школи №86 відбулася щорічна першість Дніпровського району з шашок. Третій рік поспіль трійка призерів незмінна. Підтвердили звання найсильніших учні Запорізької гімназій №31, які показали стовідсотковий результат перемігши в усіх партіях.
Також не сдала свої позиції і команда школи №86, учні якого другий рік поспіль посідають друге місце. Третє місце залишили за собою учні школи №89.

COOL GAMES

17 жовтня вперше у Дніпровському районі було проведено Всеукраїнські спортивні змагання "Cool Games", участь в яких взяли діти 9-17 років. Змагання проходили на спортивному майданчику школи №104 у трьох вікових дивізіонах (9-10, 11-13, 14-17 років). Для учасників організовувалися естафети: "Гулівер", "Конвеєр", "Класики", "Черепаха", "Ягоди", "Переправа", "Флеш".
У кожному віковому дивізіоні 4 команди учасниці змагалися у три кола + фінал. В кожному колі переможець визначався у двох, а за необхідністю, у трьох естафетах.  У фінальну стадію змагань виходили дві кращі команди, які й виявляли переможців.
За підсумками проведених естафет місця розподілилися наступним чином:

І дівізіон:                    ІІ дівізіон:                                                                   ІІІ дівізіон;
1-ЗОШ №81           1 - ЗОШ №89                                                                 1 - Колегіум "Елінт"
                             2 - Козацький Ліцей                                                       2- ЗОШ №87
                             3 - ЗОШ №81                                                                 3- ЗНВК №109
                             4 - Ліцей №62                                                                4- ЗОШ №86

Настільний теніс

10 жовтня взяла старт чергова Спартакіада школярів Дніпровського району, початком якої стали змагання з настільного тенісу. Традиційним господарем змагань залишається Колегіум "Елінт", який гостинно приймає всіх учнів, які  беруть участь у виявленні переможця з цього виду спорту. Кожен з учасників змагань прагнув продемонструвати свої найкращі вміння у грі з ракеткою. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії у поєднанні з майстерністю, стрімкими подачами, потужними ударами створили захоплююче видовище. Легко та невимушено провели ігри учні Запорізької гімназії №31, які третій рік поспіль не мають собі рівних.  Але за інші призові місця велась запекла боротьба.  У підсумку Запорізька гімназії №50 посіла  друге місце, випередивши команду школи №87, яка була третьою. Далі місця розподілилися так: 100, 59, Елінт, 86, 109, 62, 29.