П`ятниця, 23.02.2024, 10:33
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

сайт учителів фізичної культури Дніпровського району м.Запоріжжя
 
Форма входу

Меню сайту

Наші відвідувачі

Пошук

Хмара тегів

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал


ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

Успішно для нашого району завершилися змагання обласної Спартакіади. За сумою виступів у 9 видах програми збірна команда району посіла ІІІ загальнокомандне місце. Дякуємо вчителям фізичної культури: 
Колегіуму "Елінт"(стрітбол, волейбол, настільний теніс) 
гімназії №31 ("Козацький Гарт", "Старти надій", легка атлетика, волейбол, настільний теніс), 
гімназії №50 ("Олімпійське лелеченя"), 
шкіл №87 (олімпіада, волейбол, легка атлетика), 
59 (олімпіада, волейбол), 
100 (стрітбол), 
22 (настільний теніс), 
104 (легка атлетика)
ліцею №62 (легка атлетика). 

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ

Добігла кінця Спартакіада школярів Дніпровського району. Визначені переможці у першій та другій підгрупах. У першій підгрупі восьмий рік поспіль переможцями стають учні Запорізької гімназії №31. Однакову кількість очок з чемпіонами набрали й учні школи №87. Але за додатковим показником (кількість перших місць) посіли ІІ місце. Третє місце завоювали учні школи №59. Підсумки Спартакіади
У другій групі чергову перемогу здобули учні школи №104. Другі - школа №73, треті - школа №81. Підсумки.

Шахи

Закінчилися чергові змагання районної Спартакіади. Після річної перерви звання найсильнішої команди з шахів у Дніпровському районі повернули собі учні Запорізької гімназії №31. Другими стали минулорічні чемпіони - Колегіум "Елінт", третіми третій рік поспіль залишаються учні школи №89.Чудо шашки

У міському шаховому клубі "Думка" відбулися щорічні змагання "Чудо шашки". Дніпровський район представляли дві команди Запорізької гімназії №31 та команда школи №86. За регламентом змагань брати участь в іграх можуть лише учні 1- 8 класів. Результат виступу першої команди гімназії у складі Петрова Даниїла(7 кл.), Прохватило Ігоря (4кл.), Богуславського Тимура (4кл.) та Лебідь Ангеліни(7 кл.) - ІІ місце. Однакову кількість очок набрали команди Запорізької гімназії №31(2) та школи №86. Ала за рахунок особистої зустрічі ІІІ місце посіли учні 2 складу Запорізької гімназії №31.


Козацький Гарт

Завершився міський етап спортивно-патріотичного фестивалю "Козацький Гарт", який проводився на базі 25 гімназії Вознесенівського району нашого міста. У змаганнях взяли участь учні 8 навчальних закладів, які на ІІ етапі змагань були переможцями. За результатами всіх випробувань учні Запорізької гімназії №31 посіли ІІ загальнокомандне місце. Дві перемоги було здобуто в окремих видах програми - стрибках у довжину та зі скакалкою, другою команда була у човниковому бігу та комбінованій естафеті.  
Волейбол (дівчата)

9 березня на базі школи №100 закінчилися змагання з волейболу серед дівчат за участі 5 команд. Лідерами дівочого волейболу в нашому районі залишаються учениці школи №100. За друге місце розгорнулася боротьба. Цього року доля другого місця вирішувалася у грі між командами Колегіуму "Елінт" та школи №87. Для виявлення переможця знадобилося три партії. Самовіддана та напружена боротьба точилася на кожному клаптику волейбольного майданчика, але суперечка дівчат закінчилась перемогою команди 87 школи. Команда Колегіуму "Елінт" не змогла отямитися після болючої поразки та програла наступний матч дівчатам Запорізької гімназії №31, які за рахунок цієї перемоги змогли завоювати третє місце. 
Загальний підсумок: 1 - ЗОШ №100, 2 - ЗОШ №87, 3 - Гімназія №31 , 4 - Колегіум "Елінт", 5 - ЗОШ №89Олімпійське лелеченя

3 березня на базі школи №58 (Вознесенівський  район) проведено зональний (міський) етап Всеукраїнського спортивно- масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".  На цих змаганнях наш район представляла команда Запорізької гімназії №50. 
За результатами проведених змагань учні нашої команди були кращими у двох видах програми з п'яти (естафеті та грі) та посіли 2 загальне місце. Це дає нашій команді змогу представляти місто на обласному етапі.  6 квітня на базі спортивного комплексу ВАТ "Запоріжсталь" фінальний тур обласного етапу. 


Волейбол

Волейбольні збірні шкіл району відіграли чергову першість в залік районної спартакіади школярів. Шість команд учасниць провели ігри у підгрупах 16 лютого на базі Колегіуму «Елінт» та Запорізької гімназії №31. За результатами ігор, що відбувалися за коловою системою, визначались команди, які боролись у стикових матчах за 1-2, 3-4, 5-6 місця.
У першій групі Запорізька гімназія №31 не залишила жодних шансів своїм суперникам, учням шкіл №87 та 86. У другій групі учні школи №59, які практично повністю оновили склад команди, змогли не тільки нав’язати свою гру більш досвідченій команді Колегіуму «Елінт», але й перемогти у трьох партіях. Третіми залишилися учні школи №109. 
У фінальній грі за перше місце несподіванок не сталося. Гравці Запорізької гімназії №31 святкували перемогу у двох партіях подолавши команду школи №59 без зайвих зусиль. Ця перемога стала третьою для учнів гімназії за останні три роки. 
Гра за третє місце між командами школи №87 та Колегіуму «Елінт» виявилася напруженою та цікавою. Але зібраність та спортивна злість допомогли колегіантам після дворічної перерви знову бути серед трійки найкращих. 
У грі за 5-6 місця кращими виявилася команда школи №109.


"Козацький Гарт"

02 лютого 109 школа стала центром спортивно-патріотичного фестивалю "Козацький Гарт". Цей захід у нашому районі проводиться вже вдруге. Основними завданнями змагань було: підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності учнів, формування стійких мотивацій щодо самостійних занять фізичною культурою та спортом, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.
Хлопці та дівчата 11 навчальних закладів змагалися за перемогу у човниковому бігу, стрибках у довжину з місця та через скакалку, естафеті. 
За підсумками результатів всіх етапів змагань перемогу другий рік поспіль здобули учні Запорізької гімназії 31. Команди ЗНЗ №89 та Колегіуму "Елінт" набрали однакову кількість балів, але за додатковим показником (наявність перемог в окремих видах змагань) друге місце посіли учні школи №89, третє - Колегіум "Елінт". 


Стрітбол

15 грудня на баскетбольних майданчиках шкіл №69 та 100 відбулися районні змагання зі стрітболу. За перемогу у змаганнях виявили бажання змагатися 7 шкіл району. 
Цього року наш район отримав нових переможців! Ними стали срібні призери минулорічних змагань учні школи №100! Вони показали самовіддану та результативну гру протягом всіх матчів, як у підгрупі, так і у вирішальному - фінальному. Перемоги не були легкими. Результат деяких ігор вирішувався у додатковий час, але велике бажання перемогти допомогло здобути омріяну загальну перемогу. Другими, вперше в історії, стали учні школи №69. Треті - Колегіум "Елінт", далі - Запорізька гімназія №31, школи №109, 29, 50. 


Олімпійське лелеченя

17 листопада на базі 109 школи була розіграна путівка до зонального (міського) туру  Всеукраїнського спортивного заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".  Мета заходу: пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом. 
У змаганнях взяли участь 5 команд району. За підсумками всіх випробувань  І місце посіла команда Запорізької гімназії №50, другі - ЗОШ №87, які покращили свій результат у порівнянні з минулим роком, треті - школа №109. Четверте місце посіли одразу дві команди - шкіл №59 та 62, які мали абсолютно рівні показники.

Шашки

10 листопада учні шкіл Дніпровського району мали нагоду продемонструвати тактику та стратегію мирної шашкової боротьби. Ці змагання стали святом аналітичного мислення, винахідливості та уважності. 
На першому етапі змагань ігри проводилися у двох підгрупах. Кращі дві команди з кожної підгрупи (з результатом гри між собою) виходили до фінальних змагань, де і сперечалися за звання найсильнішої. Інші команди розігрували місця у стикових іграх.   
Напружені поєдинки відбулися вже на першій стадії змагань в одній із підгруп. Одразу три команди набрали однакову кількість очок і місця розподілялися за додатковими показниками. В іншій підгрупі два лідера не мали жодних проблем. За результатами фінальних ігор кращими стали учні Запорізької гімназії №31, які показали максимальний результат вигравши в усіх іграх. Чудовий результат в боротьбі з сильною командою Колегіуму "Елінт" показали учні школи №86, посівши друге місце. Четветрими стали учні школи №100. Далі команди розташувалися таким чином: 89, 50, 59, 62, 69, 29,87.


Настільний теніс

Змаганнями з настільного тенісу стартувала Спартакіада школярів Дніпровського району м.Запоріжжя. Учні всіх 12 шкіл першої групи зустрілися на майданчику Колегіуму "Елінт", щоб продемонструвати ази майстерності в грі з маленькою ракеткою. 
Захоплюючи й напружені поєдинки подарували команди на всіх етапах змагань. Вже на першому етапі припинив боротьбу за призові місця минулорічний чемпіон. Учням школи №89 загородила шлях до призових місць команда Запорізької гімназії №31, яка у підсумку посіла третє місце. Легко потрапили до фіналу учні школи №29, які мають у своєму складі чемпіона України, майстра спорту Льва Каца. Але у боротьбі за перше місце котрий рік поспіль присутність у команді знаного тенісиста не допомагає. Команда Льва знову друга. А першими, як і у позаминулі два роки стали учні школи №87 з чим ми їх і вітаємо. Далі команди розташувалися таким чином: 59, 89, 50, "Елінт", 100, 69, 62, 86, 109.
Участь у конкурсі

САЙТ
"ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
І СПОРТ"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

в першому Всеукраїнському конкурсі на кращий освітній сайт


Кредо

Посредственный учитель излагает.
Хороший учитель объясняет.
Выдающийся учитель показывает.
Великий учитель вдохновляет!

Уильям Артур Уорд


ФізкультУРА

Київський час

Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

НАШ ВІК

Кнопка сайту
BannerFans.com

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 261

Physical Culture and Sports by Olena Bazhul © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz