Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Волейбол, дівчата

Завершилися змагання з волейболу серед дівчат, які цього року проходили на базі школи №109. Дівчата з 6 шкіл району зійшлися на волейбольному майданчику, щоб продемонструвати ази майстерності в грі над сіткою.
Захоплюючі й напружені поєдинки подарували команди на першому етапі змагань. Суперечка дівчат у двох підгрупах завершилася перемогою команд Гімназії №31 та ЗНЗ №87. Але система проведення змагань була та сама, як і у хлопців, тому для загальної перемоги потрібно було перемогти ще у двох іграх. Це змогли зробити дівчата Запорізької гімназії №31, які після шестерічної перерви здобули звання чемпіонок. А друге місце, після важкої перемоги оформила команда ЗНЗ №89. Треті - ЗНЗ №87. Далі - Колегіум "Елінт", ЗГ №50, ЗНВК №109.

Волейбол, юнаки

Цьогорічний турнір з волейболу серед хлопців проводився за незвичною системою. Усі ігри відбулися на ігрових майданчиках школи №100 в один день. Шість команд було розподілено на дві підгрупи. Команди, які посіли останні місця в підгрупах зустрічалися між собою у стиковій грі за 5-6 місця. Команди, які посіли перші два місця виходили до фінальної четвірки, де і розігрувалися перші чотири місця турніру.
Так склалось, що доля переможця визначалась в останній грі змагань між командами Запорізької гімназії №31 та ЗНЗ №87. Команди показали змістовну, яскраву та самовіддану гру. Але учні гімназії виявилися сильнішими і оформили перемогу у двох партіях та п'ятий рік поспіль залишаються сильнішими волейболістами району. Далі місця розподілилися так: 87, 109, 59, "Елінт", 50.

Шахи

7 лютого на базі школи №86 відбулися районні змагання з шахів. Цікавими, але вельми напруженими та змістовними видався турнір цього року Це сталося ще й тому, що було прийнято рішення провести змагання серед 8 команд учасниць за коловою системою.
Після річної перерви звання найсильнішої команди з шахів у Дніпровському районі повернули собі учні Запорізької гімназії №31, які прошли весь турнір дуже рівно, перемігши в усіх іграх, крім останньої. Також практично без втрати очок до гри з учнями гімназії №31 йшла команда школи №59. Поразка у цій зустрічі стала єдиною, та не завадила їм посісти ІІ місце. ЗНЗ №59 - срібний призер змагань. Третє місце посіли учні Колегіуму "Елінт", минулорічні  переможці.

Шашки

24 учня різного віку взяли участь у районних змаганнях з шашок, які традиційно проходили на базі школи №86. Вісім команд учасниць проводили ігри за коловою системою. За жеребом, ігри команд, які претендували на нагороди відбулися в останньому турі. За перше місце боротьби не вийшло. Більш досвідчена команда Запорізької гімназії №31, неоднаразовий переможець змагань районного та міського рівнів, не залишила шансів команді школи №86, яка в підсумку посіла ІІ місце. Доля третього місця вирішилася несподівано легко. Команда Колегіуму "Елінт", яка до останнього мала можливість посісти третє місце, неочікувано програла останній матч. Цим скористалися учні школи №89, які і стали призерами. Далі місця розподілилися так: "Елінт", 100, 50, 59, 87.

Стрітбол

Закінчилися чергові змагання районної Спартакіади. Вперше звання найсильнішої команди зі стрітболу у Дніпровському районі завоювали учні Ліцею №62. Другими стали минулорічні срібні призери - Запорізька гімназія №31, третіми - Запорізька гімназія №50. Далі - 86,100.

Olympic move UA

15 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків "Олімпійське лелеченя - Olympic move UA".
У заході взяли участь 6  команд (4 команди ЗНЗ, Козацький ліцей та 7 інтернат) навчальних закладів нашого району, до складу яких входили 6 дівчат та 6 хлопців віком від 12 до 14 років.  У програмі змагань було включено волейбол та комбінована естафета, під час якої учасники на швидкість проходили дистанції, водночас вправляючись з різноманітним спортивним інвентарем.
Всі команди, які взяли участь у змаганнях отримали задоволення та змогли продемонструвати спортивну майстерність, високий рівень фізичної підготовки, проявити командний дух та прагнення до перемоги.
За підсумками двох етапів заходу перше місце посіла команда Запорізької гімназії №50, яка перемогла в естафеті та посіла друге місце у волейболі. Команда  Козацького ліцею посіла ІІ місце, ЗНЗ №87 як і в минулому році - треті.

"Козацький Гарт"

8 листопада на базі школи №109 відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький Гарт".
Учні  12 навчальних закладів змагалися за перемогу у змаганнях з човникового бігу, стрибках у довжину з місця та через скакалку, комбінованій естафеті.
Четвертий рік поспіль не знає собі рівних команда учнів Запорізької гімназії №31. Вони перемогли у трьох видах програми крім естафети. Інші призери, у порівнянні з минулим роком, змінилися. Друге місце посіли учні Колегіуму "Елінт", треті - ЗНЗ №87.

Футбол

11 та 18 жовтня проходили захоплюючі, безкомпромісні та цікаві матчі юних футболістів Дніпровського району. Навіть погода сприяла цьому спортивному святу: сонячно, тепло, безвітряно. Спасибі також школі №100, яка надала можливість проводити всі ігри турніру на сучасному футбольному майданчику.
За перемогу у змаганнях виявили бажання змагатися дев`ять шкіл району. За відсутності минулорічного чемпіона - збірної команди Запорізької гімназії №50, свої лідерські якості продемонструвала комада Ліцею №62. Протягом двох днів турніру футболісти ліцею показали високий рівень майстерності, зіграності та жагу до перемоги, завдяки чому переграли всіх суперників із загальним рахунком 21:4. Один із беззаперечних футбольних  лідерів останніх років Колегіум "Елінт" зумів залишитися у трійці кращих, але пропустивши на друге місце команду Запорізької гімназії №31.  У підсумку місця розподілилися наступним чином: 1-62, 2-31, 3- "Елінт", 4-59, 5-69, 6-29, 7-100, 8-87, 9-86.

Настільний теніс

Cпартакіада школярів Дніпровського району стартувала 27 вересня змаганнями з настільного тенісу. Одинадцять шкіл з дванадцяти взяли участь у змаганнях, які традиційно приймав колегіум "Елінт".
В іграх групового турніру сталася лише дві несподіванки. Команда Запорізької гімназії №50, яка минулого року посіла передостаннє одинадцяте місце, цьогоріч доволі легко здолала суперників по підгрупі і вийшла до переможної трійки. Команда Колегіуму "Елінт" навпаки після срібного минулорічного виступу опинилася на загальному десятому місці.
Фінальні ігри були цікавими та напруженими. Тенісисти Запорізької гімназії №31 зберегли звання найсильнішої команди Дніпровського району, другими стали учні школи №87, треті - Запорізька гімназія №50. Далі команди шкіл №29, 59, 109, 62, 89, 100, "Елінт", 86.