НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Спартакіада 2018 - 2019 року
Районний етап
25 та 27 березня на базі ЗНЗ №100 та Колегіуму "Елінт" проведено спартакіаду серед працівників освіти. У змаганнях взяли участь 18 закладів району. Згідно положення змагання проводилися з трьох видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шахів. Переможець визначався за найменшою сумою очок, яку набрала команда у двох видах. Змагання з настільного тенісу проводилися окремо серед жінок та чоловіків. Команда переможець визначався за сумою результатів учасників. Перше місце посіла команда Запорізької гімназії №50 (І+ІІІ). Серед учасників шахистів кращим був учитель фізичної культури  Запорізької гімназії №31. На волейбольному майданчику не було рівних команді Запорізької гімназії №50. Таким чином у загальному заліку перемогу святкувала команда Запорізької гімназії №50.

Спартакіада 2015 - 2015 року

З 21 по 23 березня проведено районний етап обласної спартакіади серед працівників загальноосвітніх закладів, який приймали школи №100, 59 та Колегіум "Елінт". У змаганнях взяли участь 18 закладів району. Згідно положення змагання проводилися з трьох видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шахів. Переможець визначався за найменшою сумою очок, яку набрала команда у двох видах. За підсумком проведених змагань кращими стали учителі Запорізького колегіуму "Елінт" та ЗЗШ №87, які набрали однакову кількість очок, третє місце, з такою ж кількістю очок, але гіршими показниками, посіла команда Запорізької гімназії №50.

Спартакіада 2011 - 2012 року
Міська спартакіада

31 березня в спорткомплексі Запорізького національного технічного університету пройшли змагання міської спартакіади працівників освіти. До програми було включено 4 види: міні-футбол, шахи, настільний теніс та біг (1000м. - чоловіки, 500м. - жінки). Команда Ленінського району була представлена вчителями фізичної культури шкіл № 22 (Щербаков В.М.), № 86 (Вітер А.В.), №87 (Мельник В.Д.), №96 (Малофєєв Д.В.), №100 (Щіпкова З.В., Юхименко С.О.). До команди увійшли також і вчитель фізики ЗЗШ №87 Міскєєв А. та вчитель трудового навчання ЗЗШ №69 Максимов В.
Результати виступу наступні:
Максимов В. - шахи - ІІІ місце;
Мельник В.Д. - настільний теніс - ІІ місце;
Щербаков В.М. - настільний теніс - 4 місце;
настільний теніс - ІІІ загальнокомандне місце.

Загальний підсумок виступу - ІVмісце.
Дякуємо всім вчителям за небайдужість та гарну спортивну форму.

На весняних канікулах на спортивних майданчиках Ленінського району пройшли змагання Спартакіади
працівників освіти. Вчителі незалежно від предмету який вони викладають у школі, брали участь у змаганнях зі стрільби, шахів, шашок та волейболу. Участь у змаганнях взяли вчителі всіх шкіл. Масовішими змаганнями стали змагання зі стрільби та шашок. За результатами змагань перше місце посіла спортивна вчительська дружина школи №69. У складі команди першість виборювали вчителі фізичної культури Єрмакова О.В., Лашко С.А., Сичьов А.Я.  На другу сходинку піднялися вчителі школи №66. Чемпіони останніх років вчителі школи №87 тільки треті.