НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Олімпійське лелеченя

Шахи

5 лютого відбулися змагання з шахів на базі школи №30. Позмагатися за звання переможців виявили бажання 5 шкіл. Змагання проводилися за коловою системою.
Протягом турніру тільки одна команда не втратила жодного очка, це учні школи №104, які у підсумку і стали переможцями. Команда школи №73 в останньому турі могла завадити майбутнім чемпіонам, якби вони їх перемогли. Але цього не сталося. У підсумку ця команда посідає друге місце. Третіми стали учні школи №22, які протягом останніх чотирьох років неодмінно посідають призові місця.
Також, хочеться відзначити Борисова Ігоря(ЗОШ №104, перша дошка) та Гаркушу Івана (ЗОШ №73, друга дошка), які протягом турніру не втратили жодного очка.

Футбол

Фестиваль розпочався футбольним турніром. Свої вміння у фітбольній грі продемонстрували учні 6 шкіл району. Безпрограшну серію ігор провели учні школи №104, які в черговий раз здобули загальне перше місце. Футболісти цієї школи були справжніми лідерами серед учасників про що свідчить кількість забитих та пропущених м'ячів (50-2). Друге місце здобули учні школи №22, які минулого року були лише четверті. Третіми стали учні 30 школи, які у порівнянні з минулим роком, також піднялися на дві сходинки вгору. Підсумок.