Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Підсумки Спартакіади- І група, ІІ група

Завершальні змаганняі цьогорічної спартакіади "Перші кроки" пройшли на базі ЗОШ №109 ( І група), та ЗОШ №104 (ІІгрупа). Ці змагання, в яких
беруть участь тільки учні 4-х класів, є обов'язковими. Тільки один заклад, колегіум "Елінт" проігнорував їх. До програми змагань "Перші кроки" входять: човниковий біг, стрибок у довжину з місця, вис на зігнутих руках та піднімання тулуба за 30 сек. Найвищі сходинки п'єдесталу підкорилися учням Запорізької гімназії №31 (І група) та ЗОШ №104 (ІІ група). Другі місця посіли команди ЗОШ №89 та 73, треті - ЗОШ №87 та 81 відповідно. З загальними підсумками в І групі можна ознайомитися тут, ІІ групи тут. Призери змагань в особистому заліку тут.

Головною несподіванкою футбольного турніру, безперечно, стала перемога школи №22 у фінальному матчі другої групи. Більш очікуваним був переможець у І групі - Гімназія №50, яка має спеціалізовані класи з цього виду спорту. Футбольні змагання цього року проводилися у трьох підгрупах (І група), та в двох (ІІ група). Кращі команди кожної підгрупи змагалися за 1-3 місця, другі команди - за 4-6, треті - за 7-9.
Кожна з команд у трійці лідерів запам'яталися цікавим та атакуючим футболом, потужними ударами та безкомпромісною грою. Остаточні результати футбольних баталій можна переглянути тут.

За програмою 66 обласної спартакіади серед школярів відбулися змагання з волейболу серед дівчат. На жаль, за підсумками змагань ми тільки треті.

На базі ЗОШ №100 відбувся фінальний етап змагань з волейболу серед дівчат. За першість у цьому виді спартакіади змагалися команди ЗОШ №100 та  гімназії №31, які до цього перемогли у підгрупах. Результат був очікуваним. Свій клас, майстерність та переможну гру показали дівчата 100 школи, які легко та без зусиль перемогли у двох партіях.Третє місце посіла команда ЗОШ №109. Остаточні результати змагань тут.

ОЛІМПІАДА СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Завершився обласний етап олімпіади з фізичної культури та спорту, участь у якому взяли і школяри Ленінського району. Учням гімназії №31 РИБКИНІЙ ЗОРЕСЛАВІ та ЗОШ №104 ШУЛЬЦУ ВЛАДИСЛАВУ - з першої спроби підкорився п'єдестал. Зореслава посіла переше місце, Владислав друге. Результат дуже добрий, зважаючи на те, що олімпіада проводилася вперше в історії. Висловлюємо подяку вчителям, які підготували учнів до цього нелегкого випробування.

В школі №29 відбулися фінальні змагання з волейболу серед хлопців. За результатами змагань, перемогу здобули учні команди господарів, вони досить легко перемогли команду ЗОШ №87. Торішні переможці цих змагань - хлопці гімназії №31 посіли тільки третє місце, перемігши в двох партіях команду ЗОШ №109. Підсумкова інформація тут.

Команда баскетболістів Ленінського району -найкраща команда Запорізької області!

В рамках проведення районної спартакіади відбулися змагання з шашок. Уже багато років  непереможною залишається команда гімназії №31 (І група), яка протягом турніру перемогла у всіх партіях. В ІІ групі сильнішими за всіх стали учні ЗОШ №104.  Загальні підсумки змагань тут.

Першими змаганнями нового календарного року були змагання з шахів, які проводилися на базі Ліцею №62. Підсумки змагань несподівані. Вперше перемогу святкували учні гімназії №31, які у грі за перше місце виявилися сильнішими за багаторазових  чемпіонів - ліцей №62 (І група). Інший переможець (ІІ група) - ЗОШ №22.  Тут можна ознайомитися з остаточними результатами.

Цьогоріч баскетбольний турнір серед хлопців був дуже цікавим та інтригуючим. Чемпіони останніх трьох років учні гімназії №31 посіли тільки четверте місце. Кращий гравець турніру, який практично самотужки вирішував долю ігор,
ПЕТРЕНКО ВЛАДИСЛАВ, грав за команду, яка посіла третє місце.  Це сталося тому, що команда ЗОШ №69 у півфіналі зійшлася з командою гімназії №50, яка має спеціалізований клас з цього виду спорту.  У фінальній грі гімназисти без зусиль перемогли учнів 100 школи. У ІІ групі цікаву та результативну гру показали учні ЗОШ №104. Остаточні підсумки змагань І групи та ІІ груп.