Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Перші кроки

Останні змагання спартакіади школярів району - змагання для учнів 4-х класів "Перші кроки". Вони були проведені 28 квітня на базі школи №109. "Перші кроки" для більшості учасників - перші серьйозні змагання у житті. Тут кожен має володіти високим рівнем сформованості рухових умінь і навичок, який сприятиме досягненню результатів у стрибках у довжину, човниковому бігу, підніманню тулуба та висі. Після змагань, які відбулися минулого року команда Ліцею №62 посіла останнє, 12 місце. Цього року вони стали першими! Учні Запорізької гімназії №31 другий рік поспіль - другі. Третє місце третій рік поспіль посідають учні школи №87.

Шахи

14 квітня на базі школи №86 відбулися змагання з шахів. У змаганнях взяли участь 10 команд - шкіл нашого району.
Четвірка сильніших, у порівнянні з минулим роком, не змінилася. Але вперше за останні п'ять років змінився чемпіон. Запорізька гімназія №31 склала свої повноваження. Перше місце цього року вибороли учні Колегіуму "Елінт", які мають сильний та стабільний склад протягом кількох років. Другі - Запорізька гімназія №31. Третіми другий рік поспіль залишаються учні школи №89.

"Волейбол"

Нарешті закінчилися змагання з волейболу серед юнаків, які цього року розтягнулися з об'єктивних причин практично майже на місяць.
2 березня, в спортивній залі Запорізької гімназії №31 відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків за програмою районної спартакіади школярів. Тиждень тому, команди розпочали боротьбу у групах і кращі з них (Запорізька гімназія №31, школи №87 та 59) цього дня сперечалися за перемогу.
Атмосфера, всіх без винятку, волейбольних поєдинків була доброзичливою і всі учасники були налаштовані на достойну спортивну боротьбу.
Майже три години команди демонстрували як технічну підготовленість, так і найкращі морально-вольові якості. Першими на волейбольний майданчик вийшли учні шкіл №87 та 59. Гра була цікавою та динамічною, але кращими виявилися учні 59 школи, які у двох партіях святкували перемогу.
У другій грі, за жеребом, грали команди Запорізької гімназії №31 та переможці першої гри. Командний дух учнів школи №59 допоміг гідно представити спортивний потенціал свого закладу. Весь час вони намагалися нарівні грати із чемпіонами минулого року, не здавалися до кінця і показали хорошу гру. Але потужні нападаючі удари біля сітки та із задньої лінії гравців Запорізької гімназії №31 допомогли святкувати перемогу учням гімназії у двох партіях, як у цьому поєдинку, так і у наступному. Другий рік поспіль команда Запорізької гімназії №31 святкує загальнокомандну перемогу у цих змаганнях. Команда школи №59 - другі, школи №87 - треті.
Ігри за 4-6 місця відбулися 16 березня. Результати цих ігор важко було спрогнозувати до останньої хвилини. У двох з трьох ігор переможець виявлявся у трьох партіях. За підсумками ігор четверте місце посіла команда Колегіуму "Елінт", п'яті - Запорізька гімназія №50, шості - школа №86.

"Олімпійське лелеченя"

11 березня на базі Запорізького колегіуму №98 (Жовтневий район) проведено зональний (міський) етап Всеукраїнського спортивно- масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".  На цих змаганнях наш район представляла команда Запорізької гімназії №50. За результатами проведених змагань учні нашої команди були кращими у чотирьох видах програми з п'яти і переконливо перемогли у загальному заліку (протокол). 7 квітня на базі спортивного комплексу ВАТ "Запоріжсталь" фінальний тур обласного етапу.

Волейбол

10 березня на базі школи №100 пройшли змагання з волейболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь 7 команд шість з яких було розподілено на дві підгрупи. За результатами цих ігор до 100 школи, яка автоматично потрапила до фіналу приєдналися дівчата зі школи №87 та Колегіуму "Елінт". Несподіванок у боротьбі за першість не сталося. Завдяки своїй спортивній підготовці та налагодженій грі перемогу здобули дівчата школи №100. За друге місце розгорнулася боротьба в результаті якої команда Колегіуму "Елінт" вперше посіла друге. Третіми стали дівчата школи №87, які опустилися на одну сходинку у порівнянні з минулим роком. Далі місця розподілилися таким чином: Запорізька гімназія №31, ЗЗШ №86, 89, 29.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів "Козацький гарт"

З метою формування здорового способу життя, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу 18 лютого на базі 109 школи було проведено районний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю. 7 команд району представляли свої навчальні заклади на цих змаганнях.
Юні спортсмени змагалися на таких етапах змагань: стрибки у довжину з місця; стрибки через скакалку за 30 сек.; човниковий біг 4х9; загальнокомандна естафета.
За підсумками виконання всіх завдань кращими виявилися учні Запорізької гімназії №31 (8 очок). 14 очок набрали одразу дві команди: Колегіум "Елінт" та ЗЗШ №89, але друге місце посіли учні школи №89 (наявність перемоги в одному з видів програми).

Стрітбол

На спортивному майданчику школи №100 відбувся стрітбольний турнір в залік районної Спартакіади. У змаганнях взяли участь 4 команди району. Кращими, як і в минулому році, стали учні Запорізької гімназії №50, які легко та невимушено перемогли всіх. Другі - команда 100 школи. Треті - Ліцей №62.

До змагань районного етапу "Олімпійське лелеченя", які з цього року введено до загального заліку спартакіади, старанно готувалися 8 команд з навчальних закладів району. І ось нарешті 3 грудня на базі 109 школи відбулося відкриття змагань.
Більшість команд налаштовувалися тільки на перемогу, тому протягом усіх змагань було дуже цікаво.
Дуже багато залежало від того, як пройдуть команди 12 етапів комбінованої естафети. Слід  зазначити, що час, за який команди долали свою дистанцію, відрізнявся на лічені секунди. І хоча команда Запорізької гімназії №50 помилялася, швидкість подолання всіх етапів допомогла стати переможцем на цьому етапі.
За результатами гри кращими були також учні Запорізької гімназії №50, які перемогли у підсумку та будуть представляти наш район на міському етапі змагань. Друге місце вибороли учні школи №59, треті - учні школи №87.

Шашки
5 листопада на базі школи №86 відбулася щорічна першість Ленінського району з шашок. Черговий рік поспіль підтверджують звання найсильніших учні Запорізької гімназій №31, які показали стовідсотковий результат перемігши в усіх партіях.
Також не сдав свої позиції і Ліцей №62, учні якого другий рік поспіль посідають друге місце. З п'ятого місця на третє піднялася команда школи №86, у складі якої грала наймолодша учасниця змагань.

Футбол

8 та 15 жовтня на спортивних майданчиках району відбулися змагання з міні-футболу. За право бути найсильнішою командою змагалися всі навчальні заклади району.

Змагання пройшли цікаво, та іноді непередбачувано. Кожна команда боролась до останньої хвилини, що не зменшувало інтригу та азарт впродовж усього турніру.

За підсумками результатів дводенної напруженої та захоплюючої боротьби переможцем змагань стали учні Колегіуму "Елінт", які свої перемоги у групі та фіналі оформили за додатковим показником (краща різниця забитих та пропущених м'ячів). Другими стали основні фаворити змагань - учні Запорізької гімназії №50, які мають у своєму складі юних футболістів команди "Металург". Але, технічної майстерності, якої безсумнівно володіють гравці команди, виявилось замало. Треті - учні школи №59.

Таблиця змагань.

Настільний теніс

В останній четвер вересня взяла старт чергова Спартакіада школярів Ленінського району, початком якої стали змагання з настільного тенісу. Традиційним господарем змагань залишається Колегіум "Елінт", який гостинно приймає всіх учнів, які  беруть участь у виявленні переможця з цього виду спорту. Важко передати словами те завзяття й емоції, які переповнювали учасників змагань. Кожен з них прагнув продемонструвати свої найкращі вміння у грі з ракеткою. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії у поєднанні з майстерністю, стрімкими подачами, потужними ударами створили захоплююче видовище. Легко та невимушено провів всі свої ігри лідер нашого району та міста Кац Лев. Але цього виявилося замало для загальнокомандної перемоги. Його не підтримали інші гравці команди. У підсумку 29 школа посіла лише друге місце. Перемогу святкували учні школи №89, які кілька років поспіль були постійними призерами змагань. Запекла боротьба точилась і за третє місце. У вирішальній грі сильнішими виявилися учні школи №59, які перемогли команду Колегіуму "Елінт".