Субота, 15.12.2018, 01:55
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

сайт учителів фізичної культури Дніпровського району м.Запоріжжя
 
Форма входу

Меню сайту

Наші відвідувачі

Пошук

Хмара тегів

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Підсумки районної Спартакіади

Добігли кінця змагання 68 Спартакіади школярів Ленінського району. Протягом навчального було проведено 8 спортивних змагань. За кращими п'ятьма результатами було визначено переможців. У порівнянні з минулим роком, у І групі призери залишилися незмінними. Найвища сходинка підкорилася учнівській дружині Запорізької гімназії №31, другі - Запорізька гімназія №50, треті - Колегіум "Елінт".
У другій групі незмінним залишився лише чемпіон - школа №104. Друге місце посіли учні школи №73, треті - школа №22.

Футбол

В рамках проведення районної спартакіади відбулися змагання з футболу. Підсумки змагань. 
"Перші кроки"

На спортивних майданчиках шкіл №109(І група) та 104 (ІІ група) відбулися змагання для учнів 4-х класів "Перші кроки". Четвертий рік поспіль підтверджують звання найсильніших у І групі учні Запорізької гімназій №31. У ІІ групі лідер змінився. Цьогоріч кращі результати показали учні школи №73. Пісумкові результати: І група, ІІ група.


Волейбол, обласні змагання

На цьому тижні підопічні Любові Перебийніс в черговий раз здобули звання чемпіонок Запорізької області! Протягом турніру наші дівчата не зазнали жодної поразки, залишивши позаду сильні команди Енергодару та Хортицького району. 
Баскетбол

В останні дні канікул на базі обласної ДЮСШ відбулися обласні змагання з баскетболу серед юнаків. Три роки поспіль баскетболісти Ленінського району не мали собі рівних. Цей рік не став винятковим. Перемігши в усіх матчах ми в черговий раз тріумфували!

МОЛОДЦІ!

Волейбол, обласні змагання

4-6 березня на базі обласної ДЮСШ відбулися обласні змагання з волейболу серед юнаків. Команду Ленінського району представляли учні Колегіуму "Елінт", Запорізької гімназії №50 та ЗОШ №59. Вперше за останні п'ять років збірна команда нашого району посіла ІІІ місце. Першими стали волейболісти Енергодару, другими - Комунарський район.
Волейбол, дівчата

27 лютого на базі школи №100 пройшли змагання з волейболу серед дівчат за участі 9 команд. Лідерами дівочого волейболу в нашому районі залишаються учениці школи №100. За друге місце розгорнулася боротьба. Вперше за останні п'ять років Запорізька гімназія №31 залишилася без срібних нагород. Цього року волейболістки гімназії в іграх у підгрупі не змогли знайти будь-якої протидії проти молодої, але амбітної команди школи №87. Поразка у трьох партіях не залишила шансів боротися за призові місця. Впіймавши кураж дівчата 87 школи доволі легко в матчі за друге місце перемогли дівчат з Колегіуму "Елінт". 
Загальний підсумок: 1 - ЗОШ №100, 2 - ЗОШ №87, 3 - Колегіум "Елінт", 4 - Гімназія №31, 5 - ЗОШ №86, 6 - ЗОШ №89, 7 - Гімназія №50, 8 - ЗОШ №29, 9 - ЗОШ №109


Волейбол, юнаки

Змагання з волейболу серед юнаків стали окрасою Спартакіади школярів цього року. Самовіддана та напружена боротьба точилася на кожному клаптику волейбольного майданчика. Цікавими виявилися і результати. Несподіванки почалися в іграх у підгрупі. Не змогли подолати бар'єр ігор у підгрупі учні Запорізької гімназії №31, чемпіони минулого року, які повністю оновили склад команди. На заваді їм стала школа №59, гравці якої у трьох партіях змогли вирвати перемогу. 
Через тиждень, у фінальних іграх, боротьба була не менш безкомпромісна та непередбачувана, про що свідчать результати. Всі команди фінальної трійки здобули однакову кількість очок (1 перемога, 1 поразка).  Знов відзначилися учні школи №59. Вони перемогли досвідчену команду  Колегіуму "Елінт", яка минулого року на рівних боролася за чемпіонське звання.  Учні Запорізької гімназії №50, здолавши у двох партіях школу №59, програли у другій грі. Чемпіона визначали за додатковими показниками (кількість виграних та програних партій). У підсумку місця розподілилися таким чином: І місце - Запорізька гімназія №50, ІІ місце - Колегіум "Елінт", ІІІ місце - школа №59, Далі -  Запорізька гімназія №31, школи №109,86,87,62,29.
У другій групі непереможними залишаються учні школі №104. У цьому році змогли втрутитися у розподіл місць учні школи №22, які кілька років не брали участь у волейбольних змаганнях. Вони посунули школу №30 на третє місце. Четверті - школа №73.


Шахи
Упродовж двох тижнів тривали районні змагання з шахів в залік 69 Спартакіади. 
Позмагатися за шаховою дошкою виявили бажання практично всі школи району. Серед учасників були і зовсім юні і вже досвідчені гравці, які мають свою і тактику і стратегію. Зокрема, 23 січня на базі школи №86 проведено змагання у І групі. Минулорічний чемпіон, Запорізька гімназія №31, хоча і повністю оновила склад у порівнянні з минулим роком, все таки залишила за собою звання найсильнішою. Також не сдав свої позиції і Колегіум "Елінт", учні якого другий рік поспіль посідають друге місце. З п'ятого місця на третє піднялася команда школи №59, залишивши за собою сильну команду Ліцею №62. Результати.
У другій групі впевнено перемогла команда школи №104, яка набрала максимальну кількість очок. На сходинку вгору піднялась команда школи №73. Для визначення третього призера знадобилося проводити додатковий матч, тому що всі показники команд були однаковими. Чемпіони минулого року школа №22 виявилася сильнішою у "бронзовій" грі. Результати.Гандбол
Закінчилися змагання з гандболу в залік обласної Спартакіади. Команда Ленінського району другий рік поспіль посідає друге місце. 

Баскетбол

5 грудня район отримав переможця у  змаганнях зі стрітболу у І групі. Кращими у фінальних двобоях несподівано, але цілком заслужено та впевнено виявились хлопці школи №29. Показав самовіддану та результативну гру вони тріумфували у фінальній грі з 100 школою, перегравши до цього Колегіум "Елінт" та Гімназію №31. Всього в іграх взяли участь 7 команд, які виборювали місця з 2 по 8. В підсумку місця розподілилися таким чином: 1 - Гімназія №50, 2 - ЗОШ №29, 3 - ЗОШ №100, далі - Колегіум"Елінт", ЗОШ №69, Гімназія №31, ЗОШ №89, Ліцей №62.
У другій групі кілька років поспіль немає рівних баскетболістам школи №104. Цього року вони також були кращими, але призери у порівнянні з минулим роком змінилися. Друге місце посіли учні школи №22, треті - ЗОШ №73. 


Настільний теніс, обласні змагання

23 листопада відбулися обласні змагання в залік 69 Спартакіади. Команду нашого району на цих змаганнях представляли учні трьох шкіл - Деміч Олег, Гімназія №31; Кац Лев, ЗОШ №29; Цевка Анна, Гімназія №50. З поміж учасників наші тенісисти були найменш досвідченими. Зрозуміло, що нашій команді змагатися було непросто. Підсумковий результат не вражає - 5 місце. Але надія на майбутнє є. Це - учень 7 класу школи №29 Лев Кац. Граючи першим номером, з найсильнішими, він спромігся виграти п'ять ігор з шести, показавши яскраву гру та неабияку волю до перемоги.


Шашки

7 та 14 листопада школи №86 та 61 зібрали юних шашистів на районних змаганнях в залік 69 Спартакіади школярів Ленінського району. 
Шашки вчать думати над ходами, аналізувати дію супротивника. Це змагання стратегій, як інтелектуальних, так і особистісних. Цьогоріч свої таланти у цьому виді спорту демонстрували як звичайні шанувальники гри, так і досвідчені шашисти. За перемогу на турнірі у І групі змагався один кандидат у Майстри спорту та п'ятеро розрядників. Але звання допомогли не всім. Команда школи №86, яка у минулому році доволі легко посіла ІІ місце, у цьому році не змогла бути кращою у підгрупі та боротися за призову трійку. Лише команди Гімназії №31 та Колегіуму "Елінт" підтвердили свій клас та посіли І та ІІ місця відповідно, третіми стали учні Ліцею №62.
У другій групі лише школа №66 змогла втрутитися у розподіл місць з минулорічними лідерами. Чемпіон та другий призер залишилися незмінними - школи №73 та 30


Ленінський район назвав кращих у настільному тенісі

17 та 24 жовтня змаганнями з настільного тенісу розпочалася 69 Спартакіада серед школярів Ленінського району. У змаганнях взяли участь всі навчальні заклади нашого району. Першими виявляли переможців школи І групи. Всі учасники надзвичайно старалися гідно протистояти один одному та досить вправно володіли ракеткою. Цікавою та рівною була боротьба у всіх підгрупах, в одній з них підсумкові місця розподілялися навіть за додатковими показниками. Школи № 59, 62, 87 та 89 успішно подолали перший етап змагань та отримали можливість продовжувати боротьбу за чемпіонство. Протистояння між командами фінальної четвірки виявилося запеклим та безкомпромісним. Та все-таки учні школи №87 згадали про свої славетні чемпіонські традиції і після дворічної перерви знов перемогли. Другою стала команда Ліцею №62, третьою - школа №89. Минулорічні чемпіони - учні 59 школи - лише четверті. Підсумок змагань І групи.
У другій групі переможці минулого року - школа №22 - показала чемпіонський клас гри. Протягом змагань жоден з учнів команди не програв! І це не зважаючи на те, що команда складалася з учнів 4,5 та 6 класів. Гідно виступили на змаганнях і учні школи №104, які  впевнено перемогли у підгрупі. Але на вирішальний поєдинок переможного запалу не вистачило. Третє місце за командою школи №73. Підсумок змагань ІІ групи.
Висловлюється подяка організаторам змагань, ЗНЗ №22 та Колегіуму "Елінт", за якісну підготовку та проведення змагань.
Участь у конкурсі

САЙТ
"ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
І СПОРТ"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

в першому Всеукраїнському конкурсі на кращий освітній сайт


Мова сайтуLanguage
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Кредо

Посредственный учитель излагает.
Хороший учитель объясняет.
Выдающийся учитель показывает.
Великий учитель вдохновляет!

Уильям Артур Уорд


ФізкультУРА

Київський час

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

НАШ ВІК

Кнопка сайту
BannerFans.com

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 252

Physical Culture and Sports by Olena Bazhul © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz