НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Olympic move UA

1 грудня на базі школи №12 Шевченківського району відбувся міський етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків "Олімпійське лелеченя - Olympic move UA".
В спортивно-масовому заході за звання найкращих змагалися 10 команд - переможців районного етапу.
Змагалися команди у трьох конкурсах: презентація команди, комбінована естафета та волейбол.
У двох спортивних конкурсах, волейболі та естафеті, кращими були учні нашого району. П`яте місце у презентації не завадило команді Запорізької гімназії №31 святкувати загальнокомандну перемогу. Друге місце посіли учні Шевченківського району, треті - Вознесенівській район.

"КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ"

16 листопада на базі школи №109 відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький Гарт".
Учні  12 навчальних закладів змагалися за перемогу у змаганнях з човникового бігу, стрибках у довжину з місця та через скакалку, комбінованій естафеті.
Третій рік поспіль не знає собі рівних команда учнів Запорізької гімназії №31. Вони перемогли у трьох видах програми, а у стрибках зі скакалкою були другими. Інші призери, у порівнянні з минулим роком, змінилися. Друге місце посіли учні ЗНЗ №87, треті - Запорізька гімназія №50.

Відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків "Олімпійське лелеченя - Olympic move UA".
Проект «Олімпійське лелеченя» вже кілька років поспіль проводиться за ініціативою Національного Олімпійського Комітету України. Він спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом.
У заході взяли участь 4 команди навчальних закладів нашого району, до складу яких входили 6 дівчат та 6 хлопців віком від 12 до 14 років. Цього року у програмі змагань було багато нововведень у порівнянні з минулими роками. До програми заходу замість "Артболу" було включено волейбол, також були змінені етапи комбінованої естафети, під час якої учасники на швидкість проходили дистанції, водночас вправляючись з різноманітним спортивним інвентарем.
Брак часу на підготовку за новими правилами став причиною малої кількості учасників. Але ті команди, які взяли участь у змаганнях отримали задоволення та змогли продемонструвати спортивну майстерність, високий рівень фізичної підготовки, проявити командний дух та прагнення до перемоги.
За підсумками двох етапів заходу перше місце посіла команда Запорізької гімназії №31, яка перемогла і в естафеті і в трьох іграх з волейболу. Команди Запорізької гімназії №50 та ЗНЗ №87 до останнього боролися за другу сходинку п`єдесталу, але кращими виявилися учні гімназії. Четвертими стали уні ЗНВК №109.

Футбол

Закінчилися змагання з футболу серед збірних шкіл району, які проходили протягом двох тижнів. У порівнянні з минулим роком трійка призерів трохи змінилася. Учні Ліцею №62 опустилися на одну, четверту, сходинку, а команда школи №29, яка у минулому році не брала участь у змаганнях, посіла почесне третє місце. Захоплююча та напружена боротьба точилася між командами Гімназії №50 та Колегіуму "Елінт", які виборювали чемпіонське звання. В очному протистоянні переможця виявлено не було, нічия, але за додатковими показниками ігор у фінальній підгруппі перше місце залишили за собою учні Запорізької гімназії №50, другі - Колегіум "Елінт". Далі місця розподілилися таким чином: 62, 69, 87, 86, 59, 100.

Настільний теніс

Спартакіада школярів Дніпровського району традиційно стартує змаганнями малої ракетки. 28 вересня 36 тенісистів з 12 шкіл району зібралися на базі Колегіуму "Елінт" щоб виявити кращу команду з цього виду спорту.
На всіх етапах змагань точилась цікава та інтригуюча боротьба з посмішками та розчаруванням.
Досвід та переможні традиції не допомогли учням школи №87 залишити за собою звання найсильнішої команди, хоча два гравця залишилися з переможного складу минулого року. Легкої прогулянки не вийшло вже на першому етапі змагань. Вони зустріли достойний супротив збоку учнів школи №59, але змогли його здолати та вийти у фінал, де їх чекали команди Колегіуму "Елінт" та Гімназії №31.
Фінальні ігри були захоплюючи та напружені. Тенісисти Колегіуму "Елінт" змогли нав'язати боротьбу обом фіналістам, але програли одну зустрічь з рахунком 1:2, а іншу виграли 3:0. У підсумку вони другі. А сильнішими після семирічної перерви виявилися учні Запорізької гімназії №31, які перемогли минулорічних чемпіонів з рахунком 3:0. Підсумок змагань: 31, "Елінт", 87, 62, 59, 89, 29, 100, 69, 86, 50, 109.