Середа, 24.04.2024, 05:20
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

сайт учителів фізичної культури Дніпровського району м.Запоріжжя
 
Форма входу

Меню сайту

Наші відвідувачі

Пошук

Хмара тегів

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал

Підсумки районної Спартакіади

Добігли кінця змагання 68 Спартакіади школярів Ленінського району. Протягом навчального було проведено 8 спортивних змагань. За кращими п'ятьма результатами було визначено переможців. У порівнянні з минулим роком, у І групі призери залишилися незмінними. Найвища сходинка підкорилася учнівській дружині Запорізької гімназії №31, другі - Запорізька гімназія №50, треті - Колегіум "Елінт".
У другій групі незмінним залишився лише чемпіон - школа №104. Друге місце посіли учні школи №73, треті - школа №22.

Футбол

В рамках проведення районної спартакіади відбулися змагання з футболу. Підсумки змагань. 
"Перші кроки"

На спортивних майданчиках шкіл №109(І група) та 104 (ІІ група) відбулися змагання для учнів 4-х класів "Перші кроки". Четвертий рік поспіль підтверджують звання найсильніших у І групі учні Запорізької гімназій №31. У ІІ групі лідер змінився. Цьогоріч кращі результати показали учні школи №73. Пісумкові результати: І група, ІІ група.


Волейбол, обласні змагання

На цьому тижні підопічні Любові Перебийніс в черговий раз здобули звання чемпіонок Запорізької області! Протягом турніру наші дівчата не зазнали жодної поразки, залишивши позаду сильні команди Енергодару та Хортицького району. 
Баскетбол

В останні дні канікул на базі обласної ДЮСШ відбулися обласні змагання з баскетболу серед юнаків. Три роки поспіль баскетболісти Ленінського району не мали собі рівних. Цей рік не став винятковим. Перемігши в усіх матчах ми в черговий раз тріумфували!

МОЛОДЦІ!

Волейбол, обласні змагання

4-6 березня на базі обласної ДЮСШ відбулися обласні змагання з волейболу серед юнаків. Команду Ленінського району представляли учні Колегіуму "Елінт", Запорізької гімназії №50 та ЗОШ №59. Вперше за останні п'ять років збірна команда нашого району посіла ІІІ місце. Першими стали волейболісти Енергодару, другими - Комунарський район.
Волейбол, дівчата

27 лютого на базі школи №100 пройшли змагання з волейболу серед дівчат за участі 9 команд. Лідерами дівочого волейболу в нашому районі залишаються учениці школи №100. За друге місце розгорнулася боротьба. Вперше за останні п'ять років Запорізька гімназія №31 залишилася без срібних нагород. Цього року волейболістки гімназії в іграх у підгрупі не змогли знайти будь-якої протидії проти молодої, але амбітної команди школи №87. Поразка у трьох партіях не залишила шансів боротися за призові місця. Впіймавши кураж дівчата 87 школи доволі легко в матчі за друге місце перемогли дівчат з Колегіуму "Елінт". 
Загальний підсумок: 1 - ЗОШ №100, 2 - ЗОШ №87, 3 - Колегіум "Елінт", 4 - Гімназія №31, 5 - ЗОШ №86, 6 - ЗОШ №89, 7 - Гімназія №50, 8 - ЗОШ №29, 9 - ЗОШ №109


Волейбол, юнаки

Змагання з волейболу серед юнаків стали окрасою Спартакіади школярів цього року. Самовіддана та напружена боротьба точилася на кожному клаптику волейбольного майданчика. Цікавими виявилися і результати. Несподіванки почалися в іграх у підгрупі. Не змогли подолати бар'єр ігор у підгрупі учні Запорізької гімназії №31, чемпіони минулого року, які повністю оновили склад команди. На заваді їм стала школа №59, гравці якої у трьох партіях змогли вирвати перемогу. 
Через тиждень, у фінальних іграх, боротьба була не менш безкомпромісна та непередбачувана, про що свідчать результати. Всі команди фінальної трійки здобули однакову кількість очок (1 перемога, 1 поразка).  Знов відзначилися учні школи №59. Вони перемогли досвідчену команду  Колегіуму "Елінт", яка минулого року на рівних боролася за чемпіонське звання.  Учні Запорізької гімназії №50, здолавши у двох партіях школу №59, програли у другій грі. Чемпіона визначали за додатковими показниками (кількість виграних та програних партій). У підсумку місця розподілилися таким чином: І місце - Запорізька гімназія №50, ІІ місце - Колегіум "Елінт", ІІІ місце - школа №59, Далі -  Запорізька гімназія №31, школи №109,86,87,62,29.
У другій групі непереможними залишаються учні школі №104. У цьому році змогли втрутитися у розподіл місць учні школи №22, які кілька років не брали участь у волейбольних змаганнях. Вони посунули школу №30 на третє місце. Четверті - школа №73.


Шахи
Упродовж двох тижнів тривали районні змагання з шахів в залік 69 Спартакіади. 
Позмагатися за шаховою дошкою виявили бажання практично всі школи району. Серед учасників були і зовсім юні і вже досвідчені гравці, які мають свою і тактику і стратегію. Зокрема, 23 січня на базі школи №86 проведено змагання у І групі. Минулорічний чемпіон, Запорізька гімназія №31, хоча і повністю оновила склад у порівнянні з минулим роком, все таки залишила за собою звання найсильнішою. Також не сдав свої позиції і Колегіум "Елінт", учні якого другий рік поспіль посідають друге місце. З п'ятого місця на третє піднялася команда школи №59, залишивши за собою сильну команду Ліцею №62. Результати.
У другій групі впевнено перемогла команда школи №104, яка набрала максимальну кількість очок. На сходинку вгору піднялась команда школи №73. Для визначення третього призера знадобилося проводити додатковий матч, тому що всі показники команд були однаковими. Чемпіони минулого року школа №22 виявилася сильнішою у "бронзовій" грі. Результати.Гандбол
Закінчилися змагання з гандболу в залік обласної Спартакіади. Команда Ленінського району другий рік поспіль посідає друге місце. 

Баскетбол

5 грудня район отримав переможця у  змаганнях зі стрітболу у І групі. Кращими у фінальних двобоях несподівано, але цілком заслужено та впевнено виявились хлопці школи №29. Показав самовіддану та результативну гру вони тріумфували у фінальній грі з 100 школою, перегравши до цього Колегіум "Елінт" та Гімназію №31. Всього в іграх взяли участь 7 команд, які виборювали місця з 2 по 8. В підсумку місця розподілилися таким чином: 1 - Гімназія №50, 2 - ЗОШ №29, 3 - ЗОШ №100, далі - Колегіум"Елінт", ЗОШ №69, Гімназія №31, ЗОШ №89, Ліцей №62.
У другій групі кілька років поспіль немає рівних баскетболістам школи №104. Цього року вони також були кращими, але призери у порівнянні з минулим роком змінилися. Друге місце посіли учні школи №22, треті - ЗОШ №73. 


Настільний теніс, обласні змагання

23 листопада відбулися обласні змагання в залік 69 Спартакіади. Команду нашого району на цих змаганнях представляли учні трьох шкіл - Деміч Олег, Гімназія №31; Кац Лев, ЗОШ №29; Цевка Анна, Гімназія №50. З поміж учасників наші тенісисти були найменш досвідченими. Зрозуміло, що нашій команді змагатися було непросто. Підсумковий результат не вражає - 5 місце. Але надія на майбутнє є. Це - учень 7 класу школи №29 Лев Кац. Граючи першим номером, з найсильнішими, він спромігся виграти п'ять ігор з шести, показавши яскраву гру та неабияку волю до перемоги.


Шашки

7 та 14 листопада школи №86 та 61 зібрали юних шашистів на районних змаганнях в залік 69 Спартакіади школярів Ленінського району. 
Шашки вчать думати над ходами, аналізувати дію супротивника. Це змагання стратегій, як інтелектуальних, так і особистісних. Цьогоріч свої таланти у цьому виді спорту демонстрували як звичайні шанувальники гри, так і досвідчені шашисти. За перемогу на турнірі у І групі змагався один кандидат у Майстри спорту та п'ятеро розрядників. Але звання допомогли не всім. Команда школи №86, яка у минулому році доволі легко посіла ІІ місце, у цьому році не змогла бути кращою у підгрупі та боротися за призову трійку. Лише команди Гімназії №31 та Колегіуму "Елінт" підтвердили свій клас та посіли І та ІІ місця відповідно, третіми стали учні Ліцею №62.
У другій групі лише школа №66 змогла втрутитися у розподіл місць з минулорічними лідерами. Чемпіон та другий призер залишилися незмінними - школи №73 та 30


Ленінський район назвав кращих у настільному тенісі

17 та 24 жовтня змаганнями з настільного тенісу розпочалася 69 Спартакіада серед школярів Ленінського району. У змаганнях взяли участь всі навчальні заклади нашого району. Першими виявляли переможців школи І групи. Всі учасники надзвичайно старалися гідно протистояти один одному та досить вправно володіли ракеткою. Цікавою та рівною була боротьба у всіх підгрупах, в одній з них підсумкові місця розподілялися навіть за додатковими показниками. Школи № 59, 62, 87 та 89 успішно подолали перший етап змагань та отримали можливість продовжувати боротьбу за чемпіонство. Протистояння між командами фінальної четвірки виявилося запеклим та безкомпромісним. Та все-таки учні школи №87 згадали про свої славетні чемпіонські традиції і після дворічної перерви знов перемогли. Другою стала команда Ліцею №62, третьою - школа №89. Минулорічні чемпіони - учні 59 школи - лише четверті. Підсумок змагань І групи.
У другій групі переможці минулого року - школа №22 - показала чемпіонський клас гри. Протягом змагань жоден з учнів команди не програв! І це не зважаючи на те, що команда складалася з учнів 4,5 та 6 класів. Гідно виступили на змаганнях і учні школи №104, які  впевнено перемогли у підгрупі. Але на вирішальний поєдинок переможного запалу не вистачило. Третє місце за командою школи №73. Підсумок змагань ІІ групи.
Висловлюється подяка організаторам змагань, ЗНЗ №22 та Колегіуму "Елінт", за якісну підготовку та проведення змагань.
Участь у конкурсі

САЙТ
"ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
І СПОРТ"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

в першому Всеукраїнському конкурсі на кращий освітній сайт


Кредо

Посредственный учитель излагает.
Хороший учитель объясняет.
Выдающийся учитель показывает.
Великий учитель вдохновляет!

Уильям Артур Уорд


ФізкультУРА

Київський час

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

НАШ ВІК

Кнопка сайту
BannerFans.com

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 261

Physical Culture and Sports by Olena Bazhul © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz