Середа, 24.04.2024, 04:51
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

сайт учителів фізичної культури Дніпровського району м.Запоріжжя
 
Форма входу

Меню сайту

Наші відвідувачі

Пошук

Хмара тегів

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній порталПідсумки обласної Спартакіади

Успішно завершився навчальний рік для шкіл нашого району. За підсумками 68 обласної Спартакіади школярів Ленінський район посів ПЕРШЕ загальнокомандне місце! Дякуємо всім учням та вчителям за успішний виступ! Загальні підсумки.

Підсумки районної Спартакіади

Добігли кінця змагання 68 Спартакіади школярів Ленінського району. Протягом 2012-2013 навчального року, відповідно до Положення про проведення 68 районної Спартакіади серед школярів Ленінського району проведено 8 спортивних змагань. Учасниками Спартакіади були учні 19 шкіл району, яких було розподілено на ІІ групи. Найбільшою популярністю серед школярів району користувалися змагання з футболу, настільного тенісу, шашок. Найбільш активну участь у спортивних змаганнях Спартакіади прийняли учні школи №29 та гімназій №31 та 50. Перше місце у загальнокомандному заліку зі значним відривом від конкурентів посіли Запорізька гімназія №31 (І група) та ЗОШ №104 (ІІ група). Друге місце у спартакіадному заліку зайняли команди Запорізької гімназії №50 (І група) та школи №30, третє - Колегіум "Елінт" та школа №73.  

 Загальні підсумки Спартакіади 2012-2013 навчального року

 


Футбол

Цьогоріч змагання спартакіади з футболу розтягнулися практично на місяць. Останні ігри І групи відбулися 16 травня. Участь у змаганнях взяли всі школи району. Перше місце, як і в минулому році, автоматично посіла Запорізька гімназія №50, яка достойно представила наш район на обласних змаганнях. Кращою командою у І групі, яка виборювала місце на футбольному майданчику, стала команда школи №59. Треті - школа №86. У другій групі - лідер не змінний. І місце - ЗОШ №104, другі - ЗОШ №81, треті - ЛІЕІТ. Загальний підсумок.


Міні-футбол

26 квітня Запорізька область отримала нового чемпіона серед загальноосвітніх шкіл з міні-футболу. Команда Ленінського району, основу якої складали учні гімназії №50, перемогли! 
Турнір для наших футболістів склався не просто. Програвши одну гру Хортицькому району з рахунком 0:1, хлопці не здалися. Все вирішувалося в останньому протистоянні  проти Заводського району, який до цього переміг команду Хортицького. Результат говорить сам за себе - 8:0! Ленінський - кращий!


Пляжний волейбол, дівчата


З цього навчального року програма змагань обласної Спартакіади дещо змінилася. До календарю додані змагання з пляжного волейболу, як серед хлопців так і серед дівчат. На змаганнях серед хлопців наш район представлено не було. А от дівчата виступали. Звання чемпіонок виборола команда Орджонікідзевського району, дівчата Ленінського - другі.


Шкіряний м'яч

У квітневі дні, у Запоріжжі, проходять ігри дитячого турніру України "Шкіряний м'яч". На цих змаганнях наш район представляє команда "Мегаполіс 104". На цей час відбулися змагання у двох вікових категоріях - 2002 та 2001 р.н. Серед наймолодших учасників наші футболісти зупинилися в кроці від п'єдесталу. Перемігши у двох іграх, зігравши у нічию та програвши вони посіли четверте місце. Серед школярів 2001 р.н. результат кращий. Три перемоги та одна поразка вивели команду на третє місце. У змаганнях серед юнаків 1999 р.н. команда "Мегаполіс 104" під керівництвом Кравченко Ю.А. показала кращий результат - друге місце, поступившись у фінальному двобої з мінімальним рахунком 0:1. Перші кроки

11 квітня на базі 109 школи в межах проведення районної спартакіади відбулися змагання "Перші кроки" для учнів 4 класів. У змаганнях взяли участь 12 команд - шкіл Ленінського району І групи. За перемогу школярі змагалися у виконанні 4 вправ шкільної програми з фізичної культури, а саме стрибка у довжину з місця, човникового бігу, підніманню тулуба та вісу на зігнутих руках.  Серед учасників були учні з різним рівнем розвитку фізичних якостей. Більшість з них вперше вийшли на старт. Але були й учасники, які є постійними членами дитячих спортивних секцій та мають досвід участі в різного рівнях змаганнях. Саме тому величезна роль у підготовці відводиться учителю фізичної культури, якому необхідно якнайкраще підготувати всіх учасників команди до змагальних завдань. 
Перемігши у трьох з чотирьох видів програми звання найсильніших третій рік поспіль підтверджує команда Запорізької гімназії №31. Друге місце посіла учнівська дружина школи №87, треті - Запорізької гімназії № 50.
У другій групі непереможеними залишаються учні школи №104, які перемогли в усіх чотирьох видах програми, другі - школа №81, треті - №73.
Результати ІІ групи
                     
21 березня закінчилися змагання фінального ІІІ етапу обласного спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" серед школярів. В заході приймали участь найкращі спортивні команди Запорізької області серед яких  була і школа №104, яка представляла наш район. Команди змагалися за путівку до дитячого табору "Артек", де має проходити ІV етап Всеукраїнських змагань. Результат  виступу нашої команди - 4 місце, що у порівнянні з минулорічним виступом крок вперед.


Стрітбол 

Цьогоріч вперше за календарем змагань обласної Спартакіади було проведено змагання зі стрітболу серед хлопців. Приємно відзначити, що перемігши в усіх матчах команда Ленінського району святкувала загальну перемогу. 

Волейбол, дівчата

Сьогодні, 28 лютого, на базі ЗОШ №100 відбулися ігри районної Спартакіади з волейболу. Дівчата з 7 шкіл Ленінського району зійшлися на волейбольному майданчику, щоб продемонструвати ази майстерності в грі над сіткою. 
Захоплюючі й напружені поєдинки подарували команди на першому етапі змагань. Суперечка дівчат у двох підгрупах завершилася перемогою команд Гімназії №31 та Колегіуму "Елінт". У фінальній грі напрочуд упевнено перемогу святкували дівчата Запорізької гімназії №31, які кілька років поспіль є другою командою району, після славнозвісної 100 школи. Загальні підсумки змагань.  Волейбол, юнаки

7 та 14 лютого в рамках районної Спартакіади пройшли змагання з волейболу серед юнаків. Вже на першому етапі змагань склав свої повноваження минулорічний чемпіон - команда школи №29, яка не змогла пробитися до трійки найсильніших. Чемпіона "підтримав" і минулорічний бронзовий призер - команда 87 школи. І тільки учні 31 Гімназії, срібні призери останніх змагань доволі легко пройшли перший етап. 
У фінальних змаганнях легкої прогулянки не вийшло. Команди шкіл №96 ("Елінт"), 50 та 31 продемонстрували дуже яскраву та самовіддану гру. Хлопці билися до останнього і чемпіон буквально вигризав у суперників перемогу. Проте, проявивши наполегливість та характер учні Запорізької гімназії №31 після дворічної перерви змогли посісти І місце. Другими стали учні Колегіуму "Елінт", третіми - Гімназія №50. У боротьбі за 4-6 місця ігри були не менш безкомпромісними і всі складалися з трьох партій. Четверті - ЗОШ №59. Далі місця розподілилися таким чином: 5 - ЗОШ №87, 6 - ЗОШ №29, 7- ЗОШ №86, 8 - Ліцей №62, 9 - ЗОШ №109.
У другій групі тільки три команди виявили бажання змагатися. Як і в минулому році учасники ті самі, трійка призерів також не змінилася. Команда школи №104 - чемпіон, 30 школа - другі, 73 - треті.
 


     
                                                   ВолейболЗ 11 по 13 лютого на базі обласного ДЮСШ проходили змагання з волейболу серед дівчат. 
Команда Ленінського району - переможець змагань! Гандбол

Закінчилися обласні змагання з гандболу в залік 68 спартакіади школярів, які проходили з 2 лютого.  Команда Ленінського району посіла ІІ місце.Шахи

Більше ніж 50 учнів різного віку взяли участь у районних змаганнях з шахів, які проходили на базі Ліцею №62 (Ігрупа) та ЗНВК №30 (ІІ група). Цікаву та змістовну гру показали учні гімназій №31,50, Ліцею №62 та Колегіуму "Елінт" (Ігрупа). У другій групі вирізнялася гра кандидата в майстри спорту Дудрової Анастасії. Єдиною командою, яка не втратила жодного очка протягом турніра, стала команда Гімназії №31. Цей результат дозволив команді третій рік поспіль вибороти звання чемпіона. Інші призери змінилися. На друге місце піднялася команда Колегіуму "Елінт", яка потіснила минулорічного срібного призера -- Ліцей №62 -- на третю сходинку. 
У другій групі чемпіон змінився. Команда ЗОШ №22 змогла перемогти команду ЗОШ №30 у складі якої була Дудрова Анастасія. Треті - учні 73 школи. Протоколи змагань.

                                                               


Баскетбол


Запорізька гімназія №50 та загальноосвітня школа №104 - чемпіони Ленінського району з баскетболу! 
Завершилися районні змагання з баскетболу серед юнаків. У першій групі змагання проводилися зі стрітболу. Баскетбольні битви та яскраві перемоги продемонстрували команди шкіл № 100 та 96, які розташувалися за 50 гімназією, справжнім баскетбольним лідером Ленінського району. У другій групі перемогу святкували учні команди №104, які є непереможними кілька років поспіль. Залишилися на своїх місцях, у порівнянні з минулим роком, і учні 61 та 30 шкіл, які посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Остаточні підсумки змагань тут.Баскетболісти Ленінського - найкращі в Запорізькій області
Закінчилися обласні змагання з баскетболу в залік 68 спартакіади школярів. Третій рік поспіль баскетболісти нашого району демонструють яскравий баскетбол, який дає змогу легко та невимушено здобувати перемоги над усіма суперниками. Головна складова перемоги - висока якість гри, яка була продемонстрована учнями гімназії №50, які і представляли у збірній Ленінський район.

Молодці!


Шашки

8 листопада в школах №86 (І група) та №104 (ІІ група) відбулися змагання з шашок. Змагання пройшли у цікавій боротьбі, тому що одразу кілька учнів мають розряди у цьому виді спорту. Легким не був шлях до перемог навіть у сильнішого шашкіста України - Панченкова Богдана. Але завдяки досвіду  чемпіона та молодим талантам команди, Запорізька гімназія №31 залишила за собою звання найсильнішої, набравши 10 очок з 10 можливих. Інші призери минулорічних змагань, школи № 50 та 89 не змогли підтвердити свій клас. Юна команда школи №86 впевнено посіла ІІ місце, третіми стали учні Колегіуму "Елінт". У другій групі переможець змінився. Учні 73 школи посіли І місце, другими стали учні школи №30, минулорічні чемпіони, треті - школа №104. Загальні підсумки змагань.

Настільний теніс


Спартакіада шкіл Ленінського району розпочалася змаганнями з настільного тенісу. 11 жовтня змагання першої групи приймав Колегіум "Елінт". Ці змагання стали традиційними для цього закладу і щороку практично всі команди шкіл району беруть участь у виявленні переможця з цього виду спорту. Серед кращих цьогоріч стали команди, які останні роки не посідали призові місця на змаганнях з настільного тенісу. Лише команда школи №109 залишилася у трійці найкращих. Фаворити змагань: Гімназії №31, 50,  школи №87 та 29 - залишилися за бортом фінальної четвірки. 
Всі команди було розподілено на 4 підгрупи, переможці яких виборювали звання найсильнішої команди малої ракетки.
Перше місце посіла команда школи №59, другі - школа №89, треті - школа №109.  
Загальні підсумки змагань І групи. 
Претендентами на участь у змаганнях обласної спартакіади є Деміч Олег (31), Пархомов Євген та Зайцев Микита (59), Цевка Ганна (50).
Місця і ІІ підгрупі розподілилися наступним чином: І -школа №22, ІІ- ЛЕІТ, ІІІ - школа №104, 4 - школа 66, 5 - школа 73, 6 - школа 30, 7 - школа 61, 8 - школа 81.
Результатом виступу збірної команди району на змаганнях обласної спартакіади стало 5 місце.

Участь у конкурсі

САЙТ
"ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
І СПОРТ"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

в першому Всеукраїнському конкурсі на кращий освітній сайт


Кредо

Посредственный учитель излагает.
Хороший учитель объясняет.
Выдающийся учитель показывает.
Великий учитель вдохновляет!

Уильям Артур Уорд


ФізкультУРА

Київський час

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

НАШ ВІК

Кнопка сайту
BannerFans.com

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 261

Physical Culture and Sports by Olena Bazhul © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz