Середа, 24.04.2024, 05:27
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

сайт учителів фізичної культури Дніпровського району м.Запоріжжя
 
Форма входу

Меню сайту

Наші відвідувачі

Пошук

Хмара тегів

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блоги вчителів

НАШІ ДРУЗІ
Powered by BannerFans.com [Довідник] для вчителів Освітній портал
Стрітбол

Близько дев`яти годин поспіль на восьми майданчиках для баскетболу 3х3в київському Палаці спорту відбувалися ігри всеукраїнського фіналу чемпіонату серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Команду Запорізької області представляли учні Запорізької гімназії №50. За результатами змагань команда посіла ІV місце серед 24 команд.
Диво-шашки
15-17 квітня на базі шахового клубу "Думка" відбувся міський турнір з шашок "Диво-шашки". Перша команда Запорізької гімназії №31 посіла І місце, друга команда гімназії виборола ІІІ місце.


Баскетбол

Найкраще в шкільний баскетбол 3х3 у Запорізькій області грають учні Запорізької гімназії №50.  
На базі Запорізької гімназії №46 28 березня відбулося баскетбольне свято серед хлопців Запорізької області - Всеукраїнська шкільна баскетбольна ліга 3х3. За право представляти нашу область на третьому етапі шкільної баскетбольної ліги 3х3 брали участь 11 команд. Легко здолавши всіх суперників учні нашого району посіли І місце! Чекаємо перемоги у Києві! 


"Перші кроки"

19 березня на базі школи №109 відбулися традиційні районні змагання для учнів 4-х класів "Перші кроки". За підсумками нелегкої, але цікавої боротьби у змаганнях, які складалися з чотирьох видів програми (стрибок у довжину з місця, віс, човниковий біг, прес за 30 сек.), титул переможця виборола збірна команда Запорізької гімназії №50. Учні Запорізької гімназії №31, які були кращими останні чотири роки, цьогоріч другі. Третє місце другий рік поспіль посідають учні школи №87. 

Волейбол, дівчата

Завершилися волейбольні змагання серед дівчат. Трійка призерів, у порівнянні з минулим роком, не змінилася. В черговий раз звання чемпіонок Ленінського району здобули волейболістки школи №100, які продемонстрували яскраву гру, і не дали суперницям жодного шансу. Другі - учениці школи №87 і це було прогнозовано. Вони мають сильний та стабільний склад протягом кількох років, що дає їм змогу грати легко та результативно. Третіми залишилися учениці Колегіуму "Елінт", які повністю оновили склад команди, але змогли не тільки подолати бар'єр ігор у підгрупі, а й нав'язати свою гру лідерам Ленінського району. Далі місця розподілилися так: 86. 109, 31, 89, 29.


Волейбол

Безкомпромісну та цікаву боротьбу демонструють учасники волейбольного турніру останні три роки. Цей рік не став виключенням.
В іграх групового турніру, які пройшли 12 лютого, несподіванок не сталося. Дев'ять команд учасниць було розподілено на три підгрупи. За результатами ігор, що відбувалися за коловою системою, визначались команди, які боролись за 1-3, 4-6, 7-9 місця. Основні фаворити без проблем подолали груповий етап та вийшли до фінальної трійки. Лише минулорічний срібний призер - команда Колегіуму "Елінт", не змогла подолати бар'єр попереднії ігор та у підсумку посіла лише п'яте місце. 
Фінальний етап пройшов на базі Колегіуму "Елінт" 19 лютого. Команди шкіл №31, 50 та 59 показали змістовну, яскраву та самовіддану гру. Як і в минулому році, всі команди здобули однакову кількість очок (1 перемога, 1 поразка). Учні 50 гімназії здолавши у трьох сетах команду гімназії №31 не змогли переграти учнів 59 школи. Чемпіон визначався в останній грі. Для здобуття загальної перемоги команді Запорізької гімназії №31 в останньому матчі потрібна була перемога з рахунком 2:0 і вони здобули її. Після річної перерви кращою волейбольною командою району стала команда Запорізької гімназії №31, другі - Запорізька гімназія №50, треті - ЗОШ №59. Далі місця розподілилися наступним чином: 4 - ЗОШ №87, 5 - Колегіум "Елінт", 6 - ЗОШ №86, 7 - ЗОШ №29, 8 - ЗОШ №109, 9 - Ліцей №62.  Фото.
Шахи 

Шаховий турнір, у якому взяли участь 10 закладів району, відбувся 29 січня на базі школи №86. Всі команди було роподілено на дві підгрупи. Кращі дві команди з кожної підгрупи (з результатом гри між собою) виходили до фінальних змагань, де і сперечалися за звання найсильнішої. 

Напружені поєдинки з непрогнозованими результатами відбулися вже на першій стадії змагань. Краща команда останніх чотирьох років Гімназія №31 потрапила до фіналу лише з другого місця, після учнів 59 школи. Завжди сильна та потужна команда Ліцею №62 посіла лише четверте місце, що дало їм змогу боротися лише за 7-8 підсумкові місця. Єдиною командою, яка не втратила жодного командного очка, стала команда Колегіуму "Елінт".  Але попереду ще були  ігри фіналу, які склалися дуже драматично. 

У першій грі команда Гімназії №31 зіграла  у нічию з учнями 89 школи, а Колегіум "Елінт" впевнено виграв у переможців другої підгрупи команди школи №59. Останній тур стає вирішальним при розподілі місць. Проявивши наполегливість та характер учні Запорізької гімназії №31 з рахунком 2:1 здолали учнів Колегіуму "Елінт" та за додатковими показниками (особиста зустріч) вп'яте стали переможцями. У грі за третє місце перемогу здобули учні школи №89, які минулого  року були лише п'ятими. Крок назад, у порівнянні з минулим роком, зробили учні школи №59. Вони четверті. 

Слід зазначити, що рівень команд вразив! Ці змагання остаточно довели, що серйозний підхід  до підготовки - запорука успіху. Під час змагань дуже важлива кожна деталь, адже напруга досягає максимуму. Забезпечення належного організаційного рівня проведення турніру допомогає учасникам показати свої найкращі якості. Вже другий рік поспіль шахове свято відбулося в школі №86. Організатори турніру знову були на висоті! 

  Протоколи.

    Фото


Стрітбол

На споривних майданчиках шкіл №100 та 69 відбувся стрітбольний турнір в залік районної Спартакіади. У змаганнях взяли участь 8 команд району. Одним із суддів був відомий випускник школи №69, гравець команд вищої баскетбольної ліги ПЕТРЕНКО ВЛАДИСЛАВ 

Цікаво та напружено пройшли ігри цьогорічного баскетбольного турніру. Це стосується всіх ігор, окрім ігор за участю команди Запорізької гімназії №50. Учні цієї гімназії вигравали швидко та невимушено. Жодна команда не змогла скласти їм конкуренції. У підсумку вони перші. Другі - комада 100 школи. Протистояння за третє місце було дуже запеклим і для виявлення переможця знадобився додатковий час. Ці хвилини допомогли учням Колегіуму "Елінт" святкувати перемогу над командою школи №29, минулорічного переможця. П'ятими, як і минулого року стали учні  Запорізької гімназії № 31, шості - Ліцей №62, сьомі - школа №69, у складі якої грав молодший брат Петренко - Олександр, восьмі - школа №89. 

Шашки

6 листопада на базі школи №86 змагалися кращі шашкісти Ленінського району. Змагання стали святом розуму та таланту, змістовної та безкомпромісної гри. Цього року було змінено правила виходу команд до фінальних ігор. З підгрупи у якій виступали учні Гімназії №31 до фіналу потрапляли дві команди, з інших двох підгруп - по одній. Перможцями у І турі змагань стали сіяні команди, але учні 87 школи, які потрапили до фіналу другими, змогли втрутитися у розподіл місць. У підсумку, саме вони змогли відтіснити на  четверте місце команду   Колегіуму "Елінт". Друге місце посіли учні Ліцею №62. Кращими серед учасників вже кілька років поспіль залишається команда Запорізької гімназії №31. 

Слід зазначити, що ці змагання стали останніми для учня 11 класу Колегіуму "Елінт", кандидата в майстри спорту з шашок 100 Бабкова Єгора. На цих змаганнях він виграв всі свої партії, але нажаль, це не допомогло команді зберегти друге місце, які вони здобули у минулому році. 

Підсумковий протокол. 
  Футбол


2 та 9 жовтня проходили захоплюючі, безкомпромісні та цікаві матчі юних футболістів Ленінського району. За перемогу у змаганнях виявили бажання змагатися одинадцять  шкіл з дванадцяти. У перший день було зіграно матчі у підгрупах, за результатами яких визначилися команди, які змогли продовжувати боротьбу за призові місця. 1-4 місця виборювали команди шкіл №86, 89, гімназії №50 та колегіуму "Елінт". Основу команди гімназії №50 склали учні восьмого, спеціалізованого футбольного класу, які тренуються на базі футбольного клубу "Металург". Переможцями їм стати не судилося. Очевидно, що команді не вистачило антропометрії для того, щоб боротися з "велетнями" команд суперниць, але технічна майстерність та взаємозв'язок між гравцями були на високому рівні. Вибороти перше місце спромоглася команда школи №89, яка зберегла минулорічний склад та завдяки досвіду та неймовірному бажанню здобула омріяну загальнокомандну перемогу. Краща різниця забитих та пропущених м'ячів дозволила посісти ІІІ місце учням кролегіуму "Елінт", четверті - 86 школа. У підсумку місця розподілилися наступним чином: 5-109, 6-59, 7-87, 8-100, 9-69, 10-29, 11-62.Настільний теніс 

Ювілейна спартакіада школярів Ленінського району стартувала змаганнями з настільного тенісу. Спортивний зал Колегіуму "Елінт" на якийсь час перетворився на великий тенісний майданчик. Усі навчальні заклади, які беруть участь у Спартакіаді,  зібрали команди і прагнули перемогти. Напружена і цікава боротьба точилася практично в усіх іграх. Несподівано рано припинила боротьбу за призові місця комада школи №29, яка мала у своєму складі одного з кращих тенісістів міста, Льва Каца. Перегородили їм шлях до фіналу учні школи №89, які діяли наполегливо та з великим бажанням. У фінальній четвірці не було рівних учням 87 школи, які другий рік поспіль перемагають. Інші фіналісти після проведення всіх ігор мали однакові як основні так і додаткові показники. Тому, срібними призерами стали учні одразу трьох шкіл: №89, Гімназії №31 та Колегіуму "Елінт". Підсумковий протокол. 

Участь у конкурсі

САЙТ
"ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
І СПОРТ"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

в першому Всеукраїнському конкурсі на кращий освітній сайт


Кредо

Посредственный учитель излагает.
Хороший учитель объясняет.
Выдающийся учитель показывает.
Великий учитель вдохновляет!

Уильям Артур Уорд


ФізкультУРА

Київський час

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

НАШ ВІК

Кнопка сайту
BannerFans.com

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 261

Physical Culture and Sports by Olena Bazhul © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz