Головна » Дошка оголошень » Змагання » Обласні

У категорії оголошень: 24
Показано оголошень: 1-24

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
18-19 травня на стадіоні «Мотор-Січ» відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики, який став заключним етапом відбору атлетів в команду, для участі в чемпіонаті України серед юнаків та юніорів. Випускник цього року Запорізької гімназії №31 БАРАБАНОВ МИКИТА посів І місце в бігу на 400 метрів з результатом 49,3
Обласні | Переглядів: 1357 | Дата: 22.05.2018

13-15 квітня на базі шахового клубу "Думка" відбувся міський турнір з шашок серед загальноосвітніх шкіл "Чудо-шашки". Команда Запорізької гімназії №31у складі: Буренкова Данила, Петрова Данила, Шевченко Антона та Лебідь Ангеліни показала 100 відсотковий результат та посіла І загальнокомандне місце .
Обласні | Переглядів: 1180 | Дата: 17.04.2016

Кращим спортсменом вересня у Запоріжжі за рішенням обласного НОК та АСЖУ визнано ПАНЧЕНКОВА БОГДАНА, випускника Запорізької гімназії №31, який виборов золоту та срібну нагороди на чемпіонаті світу з шашок 64.
Обласні | Переглядів: 2725 | Дата: 10.10.2014

Лідери запорізької легкої атлетики продемонстрували готовність до літнього сезону. На стадіоні СК "Мотор Січ" було розіграно медалі чемпіонату міста. Учениця 11 класу школи №100 ЛАВРУША ВАЛЕРІЯ перемогла у секторі для стрибків у висоту.
Обласні | Переглядів: 1285 | Дата: 09.05.2014

17-18 квітня на базі шахового клубу "Думка" відбувся міський турнір з шашок серед загальноосвітніх шкіл "Чудо-шашки". Команда Запорізької гімназії №31у складі: Буренкова Данила, Петрова Данила, Шевченко Антона та Лебідь Ангеліни посіла І загальнокомандне місце.
Обласні | Переглядів: 639 | Дата: 19.04.2014

Завершився чемпіонат області з міні-футболу серед юнаків 1999 року народження. Другий рік поспіль кращими стають футболісти команди "Мегаполіс". Тренер - Кравченко Юрій Анатолійович.
Обласні | Переглядів: 532 | Дата: 11.04.2014

У легкоатлетичному манежі комбінату "Запоріжсталь" відбулося нагородження кращих легкоатлетів Запорізької області року, що минає. Нагородами та дипломами були відзначені молоді надії "королеви спорту": чемпіон України в метанні спису, учасник чемпіонату Європи серед юніорів, випускник школи №89 КУШНІРУК ЮРІЙ; чемпіонка України у стрибках у висоту, учениця 11 класу школи №100 ЛАВРУША ВАЛЕРІЯ.
Обласні | Переглядів: 490 | Дата: 31.12.2013

13 грудня завершився чемпіонат міста Запоріжжя серед чоловіків з шашок 100. Одразу два шашиста посіли першу сходинку п'єдесталу, випускник 2013 року Запорізької гімназії №31 ПАНЧЕНКОВ БОГДАН, для якого цей вид шашок не є основним, та учень 10 класу Колегіуму "Елінт" БОБКОВ ЄГОР.
Обласні | Переглядів: 529 | Дата: 14.12.2013

Завершився чемпіонат міста Запоріжжя серед чоловіків з шашок 64. Учень 5 класу Запорізької гімназії №31 БУРЕНКОВ ДАНИЛО посів ІІ місце. Це перша нагорода Данила на дорослому рівні.
Обласні | Переглядів: 531 | Дата: 14.12.2013

Закінчилася першість Запоріжжя з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Серед учасників І та ІІ разрядів І місце у турнірі з класичним контролем часу посів учень школи №86 Фокша Олексій, другим був учень Запорізької гімназії №31 Буренков Данило, третьою - Лебідь Ангеліна (І місце серед дівчат), Запорізька гімназії №31. Призова трійка не змінилася і у турнірі з блискавичної гри.
Обласні | Переглядів: 617 | Дата: 03.10.2013

З 13 серпня епіцентром футбольного життя нашого міста став пляж на набережній Дніпра. Саме там відбулися міські змагання з пляжного футболу серед молодіжних команд. Представники Ленінського району - команда "Мегаполіс", показала стовідсотковий результат - всі перемоги! Підсумок - І місце! Не залишилась команда і без особистих призів. Кращим гравцем турніру було визнано Ігоря Борисова.
Обласні | Переглядів: 1099 | Дата: 17.08.2013

31 травня в парку ЗТЗ за участі шкіл нашого району пройшов турнір з міні-футболу. За результатами турніру перше місце посіла команда школи №104 "Мегаполіс 104", другими стали учні школи №59, третіми - школи №89.
Обласні | Переглядів: 550 | Дата: 08.06.2013

На стадіоні СК "Мотор-Січ" закінчився чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики. Головна ціль змагань - формування збірної області для участі у чемпіонаті України серед юнаків. Учениця 10 класу школи №100 ЛАВРУША ВАЛЕРІЯ впевнено посіла І місце.
Обласні | Переглядів: 478 | Дата: 24.05.2013

Турнір присвячений Дню Перемоги зібрав у Вільнянську хлопців 2001 року народження і молодше. Серед учасників була і команда Ленінського району "Мегаполіс 104" під керівництвом Ю.А. Кравченка. Результат виступу команди - І місце.
Обласні | Переглядів: 502 | Дата: 07.05.2013

19 квітня завершився міський турнір з шашок серед загальноосвітніх шкіл, який проходив у шаховому клубі "Думка". Нагадаємо, що турнір має деякі обмеження, а саме: команда повинна складатися з учнів однієї школи віком до 14 років, склад команди 3+1. Три команди Ленінського району (дві - з гімназії №31 та одна - школи №86) боролися за перемогу. За підсумками змагань лише перша команда гімназії №31 змогла гідно протистояти команді гімназії №93 Шевченківського району у складі якої грав багаторазовий чемпіон України та Європи, призер чемпіонатів світу з шашок 100 Меженін Денис. Команда Запорізької гімназії №31 у складі: Буренкова Данила, Шевченка Антона, Кабокіна Олександра, Лебідь Ангеліни посіла ІІ місце. Цього року до суддівства було запрошено багаторазового чемпіона України, Європи та світу ПАНЧЕНКОВА БОГДАНА.
Обласні | Переглядів: 558 | Дата: 22.04.2013

28-29 січня 2012 року в приміщенні ДЮСШ №8 м. Запоріжжя пройшов відкритий чемпіонат міста з шашок - 100. ІІІ місце в змаганнях юнаків посів учень Колегіуму "Елінт" БОБКОВ ЄГОР.
Обласні | Переглядів: 616 | Дата: 05.01.2013

20 грудня пройшли фінальні ігри дитячо-юнацького турніру "Шкільна ліга - 2012". П'ять команд міста зіграли чотири кола протягом півроку. Переможцями змагань стали гравці команди "Мегаполіс 104" (тренер - Кравченко Ю.А.).
Обласні | Переглядів: 539 | Дата: 27.12.2012

6-7 жовтня в парку ЗТЗ було проведено юнацький турнір з міні-футболу присвячений Дню міста. Ленінський район було представлено двома командами під керівництвом Кравченко Ю.А., вчителя школи №104. Пройшовши турнір без поразок "Мегаполіс 104"  впевнено посів І місце. Інша команда "Кадети" залишилась четвертою.
Обласні | Переглядів: 537 | Дата: 14.10.2012

В смт. Кирилівка пройшов традиційний турнір з міні-футболу серед юнаків 1998-99 р.н. під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!». Серед 8 команд учасниць була і команда Ленінського району "Мегаполіс 104". Результат виступу команди Юрія Кравченка - І місце!
Обласні | Переглядів: 597 | Дата: 25.06.2012

27 травня на штучному газоні м. Вільнянськ закінчився традиційний турнір присвячений пам'яті О.М. Мар'єнка (для учнів 2000 р. та молодше). У турнірі взяли участь 6 команд, серед яких дві представляли школу №104. За підсумками змагань перша команда "Мегаполіс 104" посіла ІІ місце, а друга команда стала п'ятою.
Обласні | Переглядів: 549 | Дата: 28.05.2012

Закінчилися ігри обласного етапу Національного кубку шкільного етапу Євро - 2012. 20 квітня у Запоріжжі на стадіоні "Локомотив" відбувся фінальний матч між командами Куйбишевської ЗЗШ №2 та командою "Мегаполіс - 104", яка представляла наш район. На жаль, остаточний результат - перемога Куйбишевської ЗЗШ №2. Основний час закінчився з рахунком 1:1. У додатковий час переможний гол з пенальті забила команда суперників. Але кращим гравцем турніру визнано гравця команди "Мегаполіс - 104" Руслана Ковальова.
Обласні | Переглядів: 540 | Дата: 22.04.2012

На базі "Фізкультурно-оздоровчого комплексу" Заводського району м.Запоріжжя пройшов четвертий турнір з міні-футболу серед учнів 1999 року народження. Серед восьми команд учасниць (сім команд представляли Запоріжжя, одна - з Василівки) кращою виявилася команда "Мегаполіс -104"(головний тренер - Кравченко Ю.А.). У фінальному матчі команда нашого району розгромила однолітків з василівського "Олімпіка" 9:3! Вітаємо та бажаємо перемог у майбутньому!

Обласні | Переглядів: 541 | Дата: 29.12.2011

Комітет арбітрів Запорізької обласної федерації футболу визначив десятку найкращих арбітрів області за підсумками 2011 року. Серед них колишній учень Запорізької гімназії №31 КУЗОВЛЕВ ДМИТРО.
Обласні | Переглядів: 561 | Дата: 29.12.2011

Протягом літа команда учнів ЗОШ №104 "Мегаполіс 104" приймала участь в обласній першості з пляжного футболу серед дорослих (І ліга), де посіла ІІІ місце серед 14 команд. Кращим бомбардиром цих змагань став гравець команди ЄРЬОМІН ОЛЕГ, який влучив у ворота суперників 27 разів. Кубок області команді не підкорився, але невдалим виступ команди назвати не можна. Тільки у півфіналі хлопці поступилися з рахунком 1:3 сильній та більш іменитій команді "Россо-Неро", яка виступає у змаганнях сепер ліги. На черзі Кубок Ялти, який пройде у вересні. Чекаємо з перемогою!
Обласні | Переглядів: 514 | Дата: 25.08.2011