Міжнародні [66]

У розділі оголошень: 168
Показано оголошень: 151-168
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6

В Ялті закінчилися VI юнацькі ігри України. Учениця ЗОШ №100 ЛАВРУША ВАЛЕРІЯ посіла ІІІ місце в стрибках у висоту. ЇЇ результат 1м.60см. Учень 10 класу гімназії №31 КУЗЬМЕНКО АНДРІЙ в естафеті 100+200+300+400м. став чемпіоном, стартувавши на першому етапі.

Українські | Переглядів: 469 | Дата: 05.10.2011

22 вересня на чемпіонаті світу, який проходить у французькому Монпельє вирішилася доля нагород в командній першості. Каманда України посіла ІІІ місце. Кращою серед українок була Максименко Аліна, колишня учениця ЗОШ №100. Інтерв'ю з лідером збірної України після чемпіонату світу можна прочитати тут.
Міжнародні | Переглядів: 520 | Дата: 23.09.2011

З 14 по 19 вересня в м. Євпаторія відбулися V спортивні ігри України серед молоді з шашок. Після напруженої боротьби в трьох видах програми команда Запорізької області посіла друге загальнокомандне місце (І місце - блискавична гра, ІІ - швидкі шашки, ІІ - класична гра), пропустивши вперед тільки більш вікову та досвідчену команду Харьківської області. Капітаном команди був учень Запорізької гімназії №31 ПАНЧЕНКОВ БОГДАН, який єдиний з учасників турніру не програв жодної партії.

Українські | Переглядів: 511 | Дата: 20.09.2011

Протягом літа команда учнів ЗОШ №104 "Мегаполіс 104" приймала участь в обласній першості з пляжного футболу серед дорослих (І ліга), де посіла ІІІ місце серед 14 команд. Кращим бомбардиром цих змагань став гравець команди ЄРЬОМІН ОЛЕГ, який влучив у ворота суперників 27 разів. Кубок області команді не підкорився, але невдалим виступ команди назвати не можна. Тільки у півфіналі хлопці поступилися з рахунком 1:3 сильній та більш іменитій команді "Россо-Неро", яка виступає у змаганнях сепер ліги. На черзі Кубок Ялти, який пройде у вересні. Чекаємо з перемогою!
Обласні | Переглядів: 518 | Дата: 25.08.2011

На чемпіонаті світу, який проходив у Таліні з 12 по 21 серпня, учень гімназії №31 ПАНЧЕНКОВ БОГДАН посів друге місце.
Міжнародні | Переглядів: 480 | Дата: 23.08.2011

З 20 по 22 серпня в китайському Шанхаї проходили змагагання гімнасток на Всесвітній Універсіаді. Колишня учениця ЗОШ №100 МАКСИМЕНКО АЛІНА посіла 4 місце у багатоборстві, а в окремих вправах виборола дві медалі. Срібну нагороду вона отримала у вправах з обручем, бронзову - з булавами.

Міжнародні | Переглядів: 487 | Дата: 23.08.2011

03 серпня на донецькому РСК "Олімпійський" завершився другий день чемпіонату України з легкої атлетики. Найбільш вражаючим показником дня став результат нашої випукниці Вікторії Рибалко в секторі стрибків у довжину. На змаганнях вона виконала лише дві спроби. У першій з них вона приземлилася на позначці 6м.70см., а єдиною фінальною спробою виграла змагання з особистим результатом 6м.87см.
Українські | Переглядів: 471 | Дата: 04.08.2011

З 26 по 29 липня у м. Дніпродзержинську проходив чемпіонат України з художньої гімнастики. Як і очикувалося І місце у багатоборстві посіла колишня учениця нашого району та ЗОШ №100 МАКСИМЕНКО АЛІНА. Вона була сильнішою також у вправах з м'ячем, булавами та стрічкою, другою у вправах з обручем. Інша колишня учениця Гімназії №31 ГОМОН ЄВГЕНІЯ посіла лише 9 місце у багатоборстві, але отримала дві золоті нагороди у групових вправах виступаючи за команду Київ-1.
Міжнародні | Переглядів: 493 | Дата: 30.07.2011

Учень ЗОШ №89 КУШНІРУК ЮРІЙ на європейському олімпійському фестивалі, який проходив у турецькому Трабзоні показав кращий результат сезона у світі серед юнаків. У кваліфікації Юрій був другим, метнувши спис на 72м. 34см., а у фіналі змагань, в останній спробі перевершив свій кваліфікаційний результат більше ніж на 10 метрів. Ця спроба (83м. 42см.) має потрійний результат, а саме: новий рекорд України серед юнаків, кращий результат сезона в світі, золота нагорода європейського олімпійського фестивалю.
Міжнародні | Переглядів: 424 | Дата: 24.07.2011

На молодіжному чемпіонаті Європи (до23років) вихованка ЗОШ №104 АННА ГАЦКО посіла 5 місце показавши результат 55 м. 58см.
Міжнародні | Переглядів: 475 | Дата: 20.07.2011

Четверте місце посів ЮРІЙ КУШНІРУК в останній день чемпіонату світу з легкої атлетики серед юнаків, який проходив у фрацузькому Ліллі. Кваліфікаційний норматив він виконав з першої спроби. В фіналі змагань в останній, шостій спробі учень 89 школи встановив особистий рекорд (77 м.10 см.), але цього не вистачило до медалі. Переможець змагань, спортсмен з Південної Африки показав результат - 82 м.96 см., що теж є особистим досягненням атлета.
Міжнародні | Переглядів: 491 | Дата: 14.07.2011

В секторі стрибків у довжину  на етапі легкоатлетичної серії IAAF World Athletics Chalenge ВІКТОРІЯ РИБАЛКО завоювала срібну нагороду. Результат її виступу - 6,78, який є найкращим в цьому сезоні. До першого місця їй не вистачило 5 см.Турнір проходив 6 липня на російському стадіоні в Жуковському.
Міжнародні | Переглядів: 486 | Дата: 08.07.2011

26 червня в Барселоні закінчився міжнародний турнір з художньої гімнастики "international Trophy - Toshiba". Лідер національної збірної України АЛІНА МАКСИМЕНКО посіла друге місце у багатоборстві, поступилася вона лише олімпійській чемпіонці росіянці Євгенії Канаєвій. У вправах з булавами Аліна була першою, а у вправах з обручем та стрічкою - другою. Попереду важливі старти - Всесвітня літня Універсіада та кваліфікаційні змагання до олімпійських ігор в Лондоні. Бажаємо успіхів!
Міжнародні | Переглядів: 539 | Дата: 28.06.2011

В cмт. Кирилівка пройшов третій міжнародний турнір з шашок "Кирилівка - 2011". Переможцем турніру став багаторазовий чемпіон світу та Європи серед юнаків ПАНЧЕНКОВ БОГДАН, який набрав 17 очок з 18 можливих.
Міжнародні | Переглядів: 489 | Дата: 18.06.2011

На етапі Діамантової ліги, який проходив у Нью-Йорку 13 червня наша стрибунка у довжину ВІКТОРІЯ РИБАЛКО посіла 4 місце, програвши лише 2см. спортсменці із США, яка була третьою.
Міжнародні | Переглядів: 505 | Дата: 14.06.2011

І знов тільки друга. І знов у фіналі змагань випускниця ЗОШ №104 АННА ГАЦКО програла Вірі Ребрик.
Українські | Переглядів: 449 | Дата: 04.06.2011

В фіналі змагань серед юнаків учень 10 класу ЗОШ №89 КУШНІРУК ЮРІЙ посів перше місце метнувши спис, масою 700гр., на 76м.04см.
Українські | Переглядів: 437 | Дата: 03.06.2011

28 травня, в Київі пройшов ювілейний 10 міжнародний турнір зі спортивної гімнастики "Кубок Стели Захарової". 13 - річний ЕДУАРД ЄРМАКОВ посів друге місце у багатоборстві серед юніорів.
Міжнародні | Переглядів: 495 | Дата: 31.05.2011